Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37

Ofis Dolapları Hakkında Nereden Bilgi Alabilirsiniz

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout etirajRobotik Kalp Ameliyatı – 14 Mayıs 2017Rinoplasti Ameliyatı – 28 Nisan 2017Yeni Nesil Habercilik – 17 Nisan 2017İstanbul Medyum Yusuf Hoca – 14 Nisan 2017Sigara Sarma Makinesi – 11 Nisan 2017Tespih House – 7 Nisan 2017En Doğru ve Güvenilir Haber Kaynakları için Güvenilir Haber Siteleri – 5 Şubat 2017Avşa Adası Yeni […]

Ofis Dolapları Hakkında Nereden Bilgi Alabilirsiniz

İşletmelerde en çok kullanılan eşyaların başında dolaplar gelmektedir. Birbirinden farklı model bulabileceğiniz bu alanda her dolap modelinin birbirinden farklı kullanım amacı ve alanı vardır. Arşivlerinizi saklamak, işçilerinizin elbiselerinizi saklamak, dosyalarınızı düzenlemek amacıyla ve daha pek çok amaçla ofis dolabı geliştirilmiştir.

Arşiv Dolabı

Arşivlerinizi ve belgelerinizi saklamak amacıyla genel olarak 3 tip dolap kullanılmaktadır. İlk model genellikle her işletmede bulabileceğiniz iki kapılı çelik dosya dolabıdır. İçerisinde ayarlanabilir rafları olan bu dosya dolapları son derece kullanışlıdır, fakat uzun süreli saklamak için yeterli değildir.

Kompakt Arşiv Dolabı

Uzun süreli belgelerinizi saklamak amacıyla en uygun model kompakt arşiv dolabıdır. Bu modelde dolaplar birbiri içerisinde geçebilmektedir ve bu nedenle yerden tasarruf etmektesiniz. Bir diğer önemli noktası ise dolap kapakları çevresinde silikon band bulunmaktadır. Bu bant sayesinde dolap içerisinde toz nüfuz edememektedir. Her firma bu silikon bantları kullanmamaktadır. Bu nedenle güvenebileceğiniz firmayı bulmak zor olabilmektedir. Biz sizlere Türkkale firmasını önermekteyiz. Özellikle ofis dolapları üzerine üretim ve satış yapan sektöründe öncü bir firmadır.

Kartoteks Dolabı

İşçilerinizin bilgi ve belgelerini belirli bir düzende tutmak isterseniz en  uygun alternatif kesinlikle kartoteks dolabıdır. Bu dolap modelinde dosyalarınız çekmece içerisine dikine yerleşmektedir. Bu nedenle oldukça düzenli bir şekilde ister harf ister zamana bağlı olarak sıralama yapabilmeniz mümkündür.

Soyunma Dolabı

İş güvenliği yönetmeliğine göre belirli bir sayıda işçi çalıştıran ya da işçilere eşya zimmetleyen işletmeler personeline soyunma dolabı sağlamakla yükümlüdür. 2’li, 4’lü ve 6’lı modellerinin yanı sıra şifreli dolap modelleri de mevcuttur.

Ecza Dolabı

Eczanelerde kullanıma uygun dolap modellerinde boya en önemli parametredir. Dolabın son derece uzun ömürlü olması ve paslanmaya karşı önlem alınmış olması şarttır.

Ofis Dolabı Malzeme Çeşitleri

Ofis  dolapları ahşap, plastik ve çelik malzemelerden üretilmektedir.Türkkale’de her türlü dolap modelini bulabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz ise hem fiyat olarak hem de kullanışlılık olarak en uygunu olan çelik dolap modellerini tercih etmeniz yönündedir.
Ofis dolabı hakkında önerilerimiz ve işletmeniz için en uygun modeli belirlemenizde yardımcı olabilmemiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.sifrelidolap.com

Yorumlar

yorum


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37
Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.
sanik haber