Soyunma Odası Modelleri ve Teknik Özellikleri

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout etirajİddaa Nasıl Oynanır? – 13 Haziran 2017Nisan Ayında En Çok İzlenen Haber Programları: Fatih Portakal Yine Zirvede! – 8 Haziran 2017Robotik Kalp Ameliyatı – 14 Mayıs 2017Rinoplasti Ameliyatı – 28 Nisan 2017Yeni Nesil Habercilik – 17 Nisan 2017İstanbul Medyum Yusuf Hoca – 14 Nisan 2017Sigara Sarma Makinesi – 11 Nisan 2017Tespih […]

Soyunma Odası Modelleri ve Teknik Özellikleri

Soyunma Dolabı modellerini incelediğimizde, ahşap çelik ve plastik malzemelerden üretilmiş birbirinden farklı modeller görmekteyiz. 2’li 3’lü 4’lü ve 6’lı soyunma dolabı modelleri birbirinden farklı ölçülere sahiptir.

Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Bir elbise dolabında olması gereken özellikler aşağıdaki gibidir.

Tavsiyemiz aldığınız kabinin en az bu özelliklere sahip olması yönündedir.

Malzeme : En az 0.80 mm kalınlığında çelikten üretilmelidir. Ahşap ve plastik için farklı kalınlıklar göz önünde bulundurulmalıdır.
Boya : Elektrostatik toz boya olmalıdır.
Boyut : Dolap modeline göre genişliği değişmekle beraber derinliği en az 40 cm olmalıdır.
Kilit : SoyunmaDolabi.Co ekibi olarak şifreli dolap kilidi tavsiye etmekteyiz. Asma ve gömme kilitli modellerde satın alabilirsiniz.
 Resmi yönetmeliklere göre en az 2 yıl garanti zorunludur. Türkkale firması 5 yıla varan garanti sunmaktadır.
Diğer : Dolaplar üzerinde havalandırma için panjur bulunmalıdır.
İş güvenliği yönetmeliğine göre eğer işçilerinize eşya zimmetlediyseniz dolaplarda 1 adet raf zorunludur.
Metal ayaklı ve plastik pabuçlu olmalıdır.
Kapaklarda gizli menteşe olmalıdır.

Soyunma Odası Modelleri

Soyunma odası dolabı bir spor merkezinde, fabrikada ve daha pek çok yerde olması ve özenle tasarlanması gereken önemli bir odadır. Soyunmadolabi.Co ekibi olarak spor salonlarında, spa salonlarında şifreli soyunma dolabı önermekteyiz.

Z Soyunma Dolabı

Z tipi soyunma dolabı en şık ve estetik görünüme sahip dolap modelidir. Ayrıca son derece de kullanışlıdır. Özellikle otellerde bu dolap tercih edilmelidir.
Soyunma Dolabı İmalatı
Soyunma dolabı imalatında çelik saç istenilen ölçülerde kesilip ardından çeşitli makinalar ile istenilen şekle bürünmektedir. Bu aşamada kaynaklanmaktadır ve ardından zımparalanarak kaynak izleri silinmektedir. Ahşap modellerde ise ucuz modeller sunta malzemeden kaliteli malzemeler ise mdf malzemeden üretilerek yapılmaktadır. Plastik modeller ise pleksi ve PVC panellerden üretilmektedir.

Soyunma Dolabı Ebatları

Kabinlerin ölçüleri kullanım yerine göre değişiklik arz etmektedir. Tam boy modeller genel olarak 40 cm derinlikte ve 185 cm yüksekliğinde iken enleri 50, 80 97 ve 117 cm olarak değişebilmektedir. Yarım boy modeller ise 40 cm derinlik, 200 cm yükseliğe sahiptir ve enleri modele göre değişkenlik arz etmektedir.
Konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve işletmenize en uygun modeli sipariş vermek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.