" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AYKEP ÜYESİ KADINLARDAN BAŞKAN GENÇER’E TEŞEKKÜR

  Kendi ürettikleri el ürünlerini kurdukları pazarda satarak aile bütçelerine katkı sağlayan Ayvalık Kadın El Emekleri Pazarı (AYKEP) üyesi kadınlar Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret ederek, belediyenin kendilerine gösterdiği ilgiden ve yardımlarından dolayı teşekkür ettiler.   Başkan Gençer’e üzerinde Ayvalık manzarası bulunan kendi yaptıkları sehpa hediye eden kadınlar, “Başkanımız sağ olsun bize oldukça ilgi […]

AYKEP ÜYESİ KADINLARDAN BAŞKAN GENÇER’E TEŞEKKÜR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Kendi ürettikleri el ürünlerini kurdukları pazarda satarak aile bütçelerine katkı sağlayan Ayvalık Kadın El Emekleri Pazarı (AYKEP) üyesi kadınlar Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret ederek, belediyenin kendilerine gösterdiği ilgiden ve yardımlarından dolayı teşekkür ettiler.

 

Başkan Gençer’e üzerinde Ayvalık manzarası bulunan kendi yaptıkları sehpa hediye eden kadınlar, “Başkanımız sağ olsun bize oldukça ilgi gösteriyor ve bizlerin karşılaştıkları sorunların çözümünde yardımcı oluyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular. Daha sonra karşılaştıkları bazı sıkıntıları anlatan AYKEP’li kadınlara başkan Gençer, sıkıntıların giderilmesi için imkanlar dahilinde yardımcı olacaklarını söyledikler. Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, “Kendi ürettikleri el sanatlarını satarak  aile bütçelerine destek olan veya geçimini sağlayan Ayvalıklı ev hanımlarımızı bu hareketlerinden dolayı kutluyorum. Sizlerin daha iyi koşullarda iş yapmanızı sağlamak için biz Ayvalık Belediyesi olarak şu anda bulunduğunuz sokakta iyileştirme yapacağız” dedi. 2008 yılında Ayvalık Kent Konseyi Kadın Meclisi bünyesindeki ‘Ekonomi ve İstihdam Grubu’ tarafından oluşturulan Ayvalık Kadın El Emekleri Pazarı (AYKEP) üyesi kadınlar başkan Rahmi Gençer’in makamından mutlu ayrıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.