" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CHP KARESİDEN MUHTARLARLA ANKARA ÇIKARTMASI

  Bu hafta CHP Karesi İlçe Başkan’ı Onur Ayan bir projeyi daha başarı ile tamamladı.   Karesi Mahalle Muhtarları ve Azalarından oluşan toplamda 45 kişilik bir ekip ile Ankara’ya Anıtkabir’e ziyarete gitti. Anıtkabir’in önünde CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın muhtarlarla tek tek selamlaşıp kendini tanıttı. Ardından CHP Grup toplantısına katıldılar. CHP Genel Başkan’ı Kemal Kılıçdaroğlu kürsünden […]

CHP KARESİDEN MUHTARLARLA ANKARA ÇIKARTMASI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Bu hafta CHP Karesi İlçe Başkan’ı Onur Ayan bir projeyi daha başarı ile tamamladı.   Karesi Mahalle Muhtarları ve Azalarından oluşan toplamda 45 kişilik bir ekip ile Ankara’ya Anıtkabir’e ziyarete gitti. Anıtkabir’in önünde CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın muhtarlarla tek tek selamlaşıp kendini tanıttı. Ardından CHP Grup toplantısına katıldılar. CHP Genel Başkan’ı Kemal Kılıçdaroğlu kürsünden CHP Karesi İlçe Başkan’ı Onur Ayan’a teşekkür edip muhtarları selamladı. Bol bol hatıra fotoğrafı çekilen ekip grup toplantısının ardından CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Namık Havutça ve Mehmet Tüm ile Meclis’te yemeğe katıldı. CHP Genel Başkan’ı Kemal Kılıçdaroğlu ile de randevuları vardı. CHP Genel Başkan’ı Kemal Kılıçdaroğlu; CHP Karesi İlçe Başkan’ı Onur Ayan, yönetimi ve muhtarları odasında ağırladı.

“İlçe Başkan’ımızın ne kadar genç olduğunu azimle çalıştığını ve çok başarılı işlere imza attığını biz Ankara’dan duyduk muhtarlarımızı burada ağırlama şerefini bizlere verdiği için teşekkür ediyorum” Dedi ve başarılar diledi. Sıkıntılarını Kılıçdaroğlu ile paylaşan muhtarlar toplantı sonunda fotoğraf çekilmeyi ihmal etmediler.

Günün sonunda CHP Balıkesir Milletvekillleri ile toplantıya katılan muhtarlar sıkıntılarını bir kez daha milletvekillerine anlattılar. Süt fiyatından, köydeki mallarını ellerinden almalarından ve köylerinde en çok CHP oy çıkıyor diye yol problemi yaşadıklarından bahsettiler.

Havutça Yeni bir yasa teklifi vereceğini belirtti. Numaralarını da köy muhtarlarına veren ve her türlü sıkıntılarında arayabileceklerini söyleyen Milletvekilleri CHP Karesi İlçe Başkan’ı Onur Ayan a tekrar tekrar teşekkür ettiler. Ayan yaptığı açıklamada; “Biz göreve geldiğimiz günden beri ne dediysek yaptık, yapacağız dediğimiz bütün projeleri yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Bu muhtarlarımızı Ankara’ya götürme isteğimiz bazılarının kulağına gülünç geldi ama biz bunu da başardık bir seçim kazanmak istiyorsak mahalle mahalle çalışmalıyız ve mahalleyi en iyi tanıyan kişiler muhtarlarımızdır. Biz muhtarlarımız ile her zaman görüşmek zorundayız.” Dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.