HACIASLANLAR GENÇLİĞİ HIDRELLEZ ŞENLİĞİNE HAZIRLANIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

HACIASLANLAR GENÇLİĞİ HIDRELLEZ ŞENLİĞİNE HAZIRLANIYOR

 

Hacıaslanlar gençliği hıdrellez şenliği hazırlıkları kapsamında Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret ettiler.

 

Hacıarslanlar Mahallesi Muhtarı Ali Tuzlu ile beraber Ceren Tuzlu, Gülçin Demir, Burçin Yıldır, Devrim Yıldır, Fatma Akıner ve Berkay Tuzlu’dan oluşan mahalle geçleri Mayıs ayında 21 ncisi düzenlenecek olan Hıdrellez Şenliği hazırlıkları için Edremit Belediyesinde bir dizi ziyaret gerçekleşti.

Ziyaretlerine Belediye Başkanı Kamil Saka ile başlayan gençler Başkan Sakayı etkinliklerine davet ederek, kendilerine yardımcı olmalarını istediler. Muhtar Ali Tuzlu; “Hıdrellez şenliğimizin düzenleme sorumluluğu tamamen gençlerimizde. Bütün programı gençlerimiz hazırlayacaklar. Bizler gençlerimizin talepleri olarsa bizden istediklerini yerine getirmeye çalışacağız. Başkanımı Kamil Saka her zaman bizim yanımızda oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz”dedi.

Belediye Başkanı Kamil Saka da gençlerin ziyaretinden çok memnun olduğunu belirterek her konuda gençlere yardımcı olacağının sözünü verdi. Saka gençlere okul ve derslerinin yanında böyle sosyal faaliyetler içinde olmalarını, fiziki gelişmeleri için spor yapmalarını da önerdi.

Hacıaslanlar gençliği Muhtarlık işlerinden sorumlu başkan yardımcısı İlhan Yazar ve Kültür Müdürü Eyüp Satıl’ı da ziyaret ederek, Kendilerine bir folklor eğitmeni talebinde bulundular.

 

Hüseyin Eroğlu

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.