ORTA PLUS BİSTRO CAFE HİZMETE AÇILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ORTA PLUS BİSTRO CAFE HİZMETE AÇILDI

Körfezde adından başarılarıyla söz ettiren başarılı iş adamı Özkan Saka’nın sahibi olduğu Orta Plus Bistro Cafe geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenin ardından hizmete girdi.

 

Açılış kurdelesini CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve işletme sahibi Özkan Saka’nın birlikte kestiği Orta Plus Bistro Cafe hijyenik ve pırıl pırıl ortamı ile göz kamaştırıyor. Türk ve dünya mutfağından seçme yemeklerle konuklarını ağırlayacak olan müessese ayrıca çay ve kahve çeşitleri ile de Körfezde adını duyuracak.  Açılışta açıklamada bulunan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Bu güzellikler umarım Edremit’te artar. Güzel insanların güzel işler yapmaları örnek olduğu gibi bizleri de sevindiriyor. Bu hizmeti gerçekleştiren ve emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum.” dedi. Açılışa CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, Belediye Başkan yardımcıları, CHP Edremit Belediye Meclis üyeleri, CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel, CHP Edremit ilçe kadınları kolları Başkanı ve yönetim kurulu, iş adamları, ilçede yer alan oda Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Ateş AKAYDIN

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.