" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BALIKESİRLİ ELEKTRİKÇİ ESNAFI OTOMASYON FUARI’NI GEZDİ

      Başkanlığını Nejdet Arslan’ın yaptığı Balıkesir Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Odası üyeleri İstanbul TÜYAP’ta düzenlenen “WIN Otomasyon 2016 23. Endüstriyel Otomasyon Fuarı”nı gezdi.   Geçtiğimiz hafta yaklaşık 50 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen fuar gezisinde esnafa, Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanı Nejdet Arslan ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Başkan Nejdet Arslan, fuar ziyaretinde […]

BALIKESİRLİ ELEKTRİKÇİ ESNAFI  OTOMASYON FUARI’NI GEZDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

 

Başkanlığını Nejdet Arslan’ın yaptığı Balıkesir Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Odası üyeleri İstanbul TÜYAP’ta düzenlenen “WIN Otomasyon 2016 23. Endüstriyel Otomasyon Fuarı”nı gezdi.

 

Geçtiğimiz hafta yaklaşık 50 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen fuar gezisinde esnafa, Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanı Nejdet Arslan ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Başkan Nejdet Arslan, fuar ziyaretinde üyelerin yeni piyasaya çıkan ürünleri yakından görme ve tanıma fırsatı bulduklarını ve malzeme aldıkları toptancı ve fabrika yetkilileri ile görüşerek daha karlı malzeme alma imkanı elde ettiklerini söyledi.

Fuarın ardından üyelerin İstanbul’u gezerek az da olsa iş streslerini üzerlerinden attıklarını belirten Arslan, bu tür fuar gezilerinin kendileri ve üyeler için çok yararlı olduğunu yeni çıkan ürünleri takip ederek araştırdıklarını ve bu etkinliklerin devam edeceğini kaydetti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.