ÇAĞDAŞ GENCLIK “KÖYDE SENLİK VAR” ETKİNLİĞİNIİ PLANLIYOR

Burhaniye, Ayvalık, Bandırma, Çanakkale, Soma, Balıkesir ve Edremit Şube gençleri 27-28-29 Mayısta Burhaniye’nin Tahtacı Köyünde senlik yapmaya karar verdi. Yapılan toplantıda tarih ve içerik kararlaştırıldı. Tahtacı Köyü gezildi ve muhtarla fikir alış verisinde bulunuldu. Programda neler var neler…Tiyatro gösterimleri, ziraat eğitimi, sinema gösterimi, çocuklara drama ve masal eğitimi, kadın sağlığı, spor etkinlikleri, yaşlı sağlığı, müzik […]

ÇAĞDAŞ GENCLIK “KÖYDE SENLİK VAR” ETKİNLİĞİNIİ PLANLIYOR

Burhaniye, Ayvalık, Bandırma, Çanakkale, Soma, Balıkesir ve Edremit Şube gençleri 27-28-29 Mayısta Burhaniye’nin Tahtacı Köyünde senlik yapmaya karar verdi.

Yapılan toplantıda tarih ve içerik kararlaştırıldı. Tahtacı Köyü gezildi ve muhtarla fikir alış verisinde bulunuldu. Programda neler var neler…Tiyatro gösterimleri, ziraat eğitimi, sinema gösterimi, çocuklara drama ve masal eğitimi, kadın sağlığı, spor etkinlikleri, yaşlı sağlığı, müzik konseri, kütüphane ve park yapımı, söyleşiler ve daha neler neler..

Gençlerle her şey olur.. diyen ÇYYD Burhaniye Şube Başkanı Erman Pazarbaşı gençlerimiz eğitimi bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere böyle bir etkinlik düzenlediler. Bizlerde bu güzel etkinliğe destek veriyoruz. Birçok ile ve ilçeden gençlerimiz bu etkinlikte bir araya gelerek hem kendi aralarında hem de etkinlik boyunca vatandaşlarımız ile bilgi ve becerilerini paylaşacaklar dedi.

Yorumlar

yorum