ÇAĞDAŞ GENCLIK “KÖYDE SENLİK VAR” ETKİNLİĞİNIİ PLANLIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ÇAĞDAŞ GENCLIK “KÖYDE SENLİK VAR” ETKİNLİĞİNIİ PLANLIYOR

Burhaniye, Ayvalık, Bandırma, Çanakkale, Soma, Balıkesir ve Edremit Şube gençleri 27-28-29 Mayısta Burhaniye’nin Tahtacı Köyünde senlik yapmaya karar verdi.

Yapılan toplantıda tarih ve içerik kararlaştırıldı. Tahtacı Köyü gezildi ve muhtarla fikir alış verisinde bulunuldu. Programda neler var neler…Tiyatro gösterimleri, ziraat eğitimi, sinema gösterimi, çocuklara drama ve masal eğitimi, kadın sağlığı, spor etkinlikleri, yaşlı sağlığı, müzik konseri, kütüphane ve park yapımı, söyleşiler ve daha neler neler..

Gençlerle her şey olur.. diyen ÇYYD Burhaniye Şube Başkanı Erman Pazarbaşı gençlerimiz eğitimi bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere böyle bir etkinlik düzenlediler. Bizlerde bu güzel etkinliğe destek veriyoruz. Birçok ile ve ilçeden gençlerimiz bu etkinlikte bir araya gelerek hem kendi aralarında hem de etkinlik boyunca vatandaşlarımız ile bilgi ve becerilerini paylaşacaklar dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.