" />
USD
3,6894
EURO
4,3434
ALTIN
151,4276

CHP’Lİ KADINLAR YAŞILARI UNUTMADI

  CHP Edremit İlçe Kadın Kolları üyeleri 18-24 Mart yaşlılar Haftası nedeniyle Edremit Kızılay Huzurevi ile Afrodit Sağlıklı Yaşam Köyü Huzur ve Bakım Evi’ni ziyaret ettiler. Başkan Toplamaoğlu ve Kadın Kolları üyeleri yaşlıların ellerini öpüp haftalarını kutladılar.   Cumhuriyet Halk Partisi Edremit İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Toplamaoğlu ve partili kadınlar 18-24 Mart Yaşlılar Haftası […]

CHP’Lİ KADINLAR YAŞILARI UNUTMADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

CHP Edremit İlçe Kadın Kolları üyeleri 18-24 Mart yaşlılar Haftası nedeniyle Edremit Kızılay Huzurevi ile Afrodit Sağlıklı Yaşam Köyü Huzur ve Bakım Evi’ni ziyaret ettiler. Başkan Toplamaoğlu ve Kadın Kolları üyeleri yaşlıların ellerini öpüp haftalarını kutladılar.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Toplamaoğlu ve partili kadınlar 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle ilk önce ilçe merkezinde ki Kızılay Huzurevi’ni ardından da Altınoluk Mahalllesi’nde ki Afrodit Sağlıklı Yaşam Köyü Huzur ve Bakım Evi’ni ziyaret ettiler. Huzurevi sakinlerinin ellerini öpüp gönüllerini alan Başkan Toplamaoğlu ve üyeler hediyeler vererek haftalarını kutladılar. CHP Edremit İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Toplamaoğlu, sadece özel günlerde değil, belirli aralıklarla huzurevlerini ziyaret ettiklerini belirterek “Hepimiz bir gün yaşlanacağız. Vatanımıza, milletimize hizmet etmiş, evlatlar yetiştirmiş değerli büyüklerimizi ziyaret ederek birlikte olmak istedik. Hal hatırlarını sorup gönüllerini aldık” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.