" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KAN VERİYOR HAYAT KURTARIYOR

  Küçükkuyu’da bir otobüs firmasının sorumlusu olarak çalışan 65 yaşındaki Yusuf Narin 15. kez kan bağışında bulunduğu gün Kızılay tarafında bronz madalya, teşekkür belgesi ve Kızılay’a ait iki bardak ile ödüllendirildi.   Yusuf Narin, on yıl önce kan vermeye başladığını belirterek kan verince  hem vücudumdaki kanım tazelenip rahatlıyorum. Hem de verdiğim kanın hayat kurtaracağını bilerek […]

KAN VERİYOR HAYAT KURTARIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Küçükkuyu’da bir otobüs firmasının sorumlusu olarak çalışan 65 yaşındaki Yusuf Narin 15. kez kan bağışında bulunduğu gün Kızılay tarafında bronz madalya, teşekkür belgesi ve Kızılay’a ait iki bardak ile ödüllendirildi.

 

Yusuf Narin, on yıl önce kan vermeye başladığını belirterek kan verince  hem vücudumdaki kanım tazelenip rahatlıyorum. Hem de verdiğim kanın hayat kurtaracağını bilerek çok mutlu oluyorum. Kızılay’a bağışladığım kanın güneydoğuda yaralanan askerlerimize gideceğini düşünüp daha da huzurlu oluyorum diyerek herkesi kan bağışında bulunmaya davet etti. Yusuf Narin, önceki gün Küçükkuyu’da düzenlenen Kızılay’ın Kan Toplama Kampanyası’nda 15. kez kanını verirken yetkililer tarafından bronz madalya, teşekkür belgesi ve iki bardak ile ödüllendirildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.