KAN VERİYOR HAYAT KURTARIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

KAN VERİYOR HAYAT KURTARIYOR

 

Küçükkuyu’da bir otobüs firmasının sorumlusu olarak çalışan 65 yaşındaki Yusuf Narin 15. kez kan bağışında bulunduğu gün Kızılay tarafında bronz madalya, teşekkür belgesi ve Kızılay’a ait iki bardak ile ödüllendirildi.

 

Yusuf Narin, on yıl önce kan vermeye başladığını belirterek kan verince  hem vücudumdaki kanım tazelenip rahatlıyorum. Hem de verdiğim kanın hayat kurtaracağını bilerek çok mutlu oluyorum. Kızılay’a bağışladığım kanın güneydoğuda yaralanan askerlerimize gideceğini düşünüp daha da huzurlu oluyorum diyerek herkesi kan bağışında bulunmaya davet etti. Yusuf Narin, önceki gün Küçükkuyu’da düzenlenen Kızılay’ın Kan Toplama Kampanyası’nda 15. kez kanını verirken yetkililer tarafından bronz madalya, teşekkür belgesi ve iki bardak ile ödüllendirildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.