" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ÖLÇÜ VE AYAR KONTROLLERİ YAPILIYOR

Burhaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ölçü ve ayar kontrollerine başladı. İlk olarak Burhaniye Sebze Haline giderek halde bulunan tüm dükkânların kantarlarını kontrol eden Burhaniye Belediyesi Zabıtası titizlikle kontrollerini devam ettiriyor. Burhaniye Belediyesi zabıtası Burhaniye’ye hizmet veren esnaf için yeni bir uygulamaya imza atarak esnafın terazi ayar kontrolleri için dükkânlarına giderek terazileri yerinde kontrol ediyor. 3516 sayılı […]

ÖLÇÜ VE AYAR KONTROLLERİ YAPILIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ölçü ve ayar kontrollerine başladı. İlk olarak Burhaniye Sebze Haline giderek halde bulunan tüm dükkânların kantarlarını kontrol eden Burhaniye Belediyesi Zabıtası titizlikle kontrollerini devam ettiriyor.

Burhaniye Belediyesi zabıtası Burhaniye’ye hizmet veren esnaf için yeni bir uygulamaya imza atarak esnafın terazi ayar kontrolleri için dükkânlarına giderek terazileri yerinde kontrol ediyor. 3516 sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu gereği terazi kullanan her esnafın iki senede bir düzenli olarak yaptırması gereken terazisinin ölçü ve ayar kontrolü için Burhaniye Belediyesi Zabıtası beyan dilekçelerini veren Burhaniye Sebze hali esnafından başladı. Titizlikle kantarların muayenelerini yapan Burhaniye Belediye zabıtası Burhaniye genelinde terazilerin kontrollerine devam ediyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.