ÖLÇÜ VE AYAR KONTROLLERİ YAPILIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ÖLÇÜ VE AYAR KONTROLLERİ YAPILIYOR

Burhaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ölçü ve ayar kontrollerine başladı. İlk olarak Burhaniye Sebze Haline giderek halde bulunan tüm dükkânların kantarlarını kontrol eden Burhaniye Belediyesi Zabıtası titizlikle kontrollerini devam ettiriyor.

Burhaniye Belediyesi zabıtası Burhaniye’ye hizmet veren esnaf için yeni bir uygulamaya imza atarak esnafın terazi ayar kontrolleri için dükkânlarına giderek terazileri yerinde kontrol ediyor. 3516 sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu gereği terazi kullanan her esnafın iki senede bir düzenli olarak yaptırması gereken terazisinin ölçü ve ayar kontrolü için Burhaniye Belediyesi Zabıtası beyan dilekçelerini veren Burhaniye Sebze hali esnafından başladı. Titizlikle kantarların muayenelerini yapan Burhaniye Belediye zabıtası Burhaniye genelinde terazilerin kontrollerine devam ediyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.