VATANDAŞ ÇÖPLERLE YAŞAMAYA MAHKUM EDİLİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

VATANDAŞ ÇÖPLERLE YAŞAMAYA MAHKUM EDİLİYOR

Burhaniye’nin merkezinde ve sahil mahalleleri ve Hürriyet Mahallesi Zeytinken, Pınarkent civarında çöplerin zamanında alınmaması çöp dağları oluşturmaya devam ediyor.

Kül kovalarının geç boşaltılması konteynır etrafında bulana bahçe atıklarının alınmamasına tepki gösteren vatandaşlar yaz gelmeden çöpler ile yaşamaya mahkum edildik. Kış aylarında toplanmayan bu çöpler yazın nüfus artışına oranla daha fazla olacak. Bazen çöplerin alınmadığı günler oluyor. Çöp kokuları evlerimizin içine kadar geliyor. Yazın kapı ve pencerelerimiz koku ve sinekten açamayacağız. Bir an önce bu çöp konteynırları düzenli şekilde boşlatılmalı ve dezenfekte edilmesini istiyoruz dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.