VATANDAŞ ÇÖPLERLE YAŞAMAYA MAHKUM EDİLİYOR

Burhaniye’nin merkezinde ve sahil mahalleleri ve Hürriyet Mahallesi Zeytinken, Pınarkent civarında çöplerin zamanında alınmaması çöp dağları oluşturmaya devam ediyor. Kül kovalarının geç boşaltılması konteynır etrafında bulana bahçe atıklarının alınmamasına tepki gösteren vatandaşlar yaz gelmeden çöpler ile yaşamaya mahkum edildik. Kış aylarında toplanmayan bu çöpler yazın nüfus artışına oranla daha fazla olacak. Bazen çöplerin alınmadığı günler […]

VATANDAŞ ÇÖPLERLE YAŞAMAYA MAHKUM EDİLİYOR

Burhaniye’nin merkezinde ve sahil mahalleleri ve Hürriyet Mahallesi Zeytinken, Pınarkent civarında çöplerin zamanında alınmaması çöp dağları oluşturmaya devam ediyor.

Kül kovalarının geç boşaltılması konteynır etrafında bulana bahçe atıklarının alınmamasına tepki gösteren vatandaşlar yaz gelmeden çöpler ile yaşamaya mahkum edildik. Kış aylarında toplanmayan bu çöpler yazın nüfus artışına oranla daha fazla olacak. Bazen çöplerin alınmadığı günler oluyor. Çöp kokuları evlerimizin içine kadar geliyor. Yazın kapı ve pencerelerimiz koku ve sinekten açamayacağız. Bir an önce bu çöp konteynırları düzenli şekilde boşlatılmalı ve dezenfekte edilmesini istiyoruz dediler.

Yorumlar

yorum