" />
USD
3,7187
EURO
4,3710
ALTIN
153,2411

AKP EDREMİT, DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI

AKP Edremit İlçe Danışma Kurulu toplantısı dün Edremit Saruhan Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya katılan MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, terör olayları başta olmak üzere gündemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İlçe Danışma Kurulu toplantısına, Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, İlçe Başkanı Metin Örkçü, AK Parti Edremit İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Edremit Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri, […]

AKP EDREMİT, DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

AKP Edremit İlçe Danışma Kurulu toplantısı dün Edremit Saruhan Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya katılan MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, terör olayları başta olmak üzere gündemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

İlçe Danışma Kurulu toplantısına, Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, İlçe Başkanı Metin Örkçü, AK Parti Edremit İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Edremit Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri, İl koordinatörü Akın Emiroğlu, Kadın Kolları Başkanı İlknur Altıntaş ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Şentürk ve yönetim kurulu üyeleri ve Mahalle Temsilcileri katıldı. AK Parti Yönetim Kurulu üyesi ve Başkan Yardımcısı Ayşe Kayalı’nın sunumunu yaptığı etkinlikte ilk olarak kürsüye gelen Milletvekili Ali Aydınlıoğlu “AK Parti Milletimizden aldığı iradeyi sonuna kadar hakkıyla korumaya devam edecektir. Terör destekçileri ve terör odakları AK Parti’ye diz çöktüremeyecektir. Bizler Çanakkale Savaşı’nda 215 kiloluk top mermisini tek başına sırtlayarak, koskoca bir milletin kaderini değiştiren Kocaseyit’in torunlarıyız. AK Parti olarak bugün devletimize saldıran güçlere karşı el ele, gönül gönüle vererek, bu manevi bilinç ve güçle ülkemizin milli birlik ve bütünlüğü için mücadelemiz sürecek. Siz AK Parti’ye gönül vermiş değerli dava arkadaşlarım, çalışmalarınıza ilk günkü heyecanla devam etmenizi ve 2019’da Edremit’i AK Parti’li yönetime kazandırmanızı diliyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun, yolumuz açık olsun” dedi. Aydınlıoğlu’nun büyük alkış alan konuşmasının ardından bir konuşma yapan AK Parti Edremit İlçe Başkanı Metin Örkçü ise “Yönetim Kurulumuz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve diğer partili üyelerimizle göreve geldiğimiz ilk günden itibaren aynı şevk ve heyecanla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hedefimiz 2019’da Edremit’i AK Parti’li yönetime kavuşturmaktır. Bugün burada karşılıklı sorunları görüşmek ve istişarede bulunmak için buradayız. Bizlere iletmek istediğiniz her türlü soru ve önerilerinizi bekliyoruz. AK Parti olarak sizlerle el ele vererek daha ileriye gideceğiz” dedi. Konuşmaların ardından katılımcıların şikayet, istek ve önerileri dinlendi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.