ORMAN İŞLETMESİNDEN VATANDAŞLARA ÇAM FİDANI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ORMAN İŞLETMESİNDEN VATANDAŞLARA ÇAM FİDANI

Küçükkuyu Orman Bölge Şefliği Orman Hastası nedeniyle vatandaşlara ağaç sevgisi aşılamak için Pazar yeri girişinde ücretsiz olarak dağıtmaya başladığı Çam Fıstığı Fidanları kısa sürede tükendi.

Küçükkuyu Orman İşletme Şefliği,Ormancılık Günü ve Orman Haftası kapsamında Pazar Yeri girişinde vatandaşlara ücretsiz olarak çam fıstığı fidanı dağıttı. Küçükkuyuluların ve Köylerden gelen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kampanyada 500 adet fidan kısa sürede tükendi. Küçükkuyu Orman İşletme Şefi Semih Aydın, Orman haftası nedeniyle hazırladığımız fidanlar kısa sürede tükendi, biz bu kapsamda Ayvacık’ta dahil fidan dağıtımına bir süre daha devam edeceğiz diyerek amaçlarının vatandaşlara ağaç sevgisini aşılamak olduğunu ifade etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.