“TEMİZ BİR KENT İÇİN ÇALIŞIYORUZ” HEDEF; DAHA TEMİZ BİR EDREMİT..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

“TEMİZ BİR KENT İÇİN ÇALIŞIYORUZ”  HEDEF; DAHA TEMİZ BİR EDREMİT..

 

Edremit Belediyesi’ne bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçenin dört bir yanında yürütülen çalışmalar aralıksız bir şekilde devam ediyor. İlçe genelinde mevsim koşullarından kaynaklanan olumsuzluklar hemen müdahale edilerek ortadan kaldırılıyor.

 

Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. İlçe merkezi başta olmak üzere sahil mahalleleri ve diğer tüm mahallelerde mevsim koşullarının neden olduğu olumsuzluklara karşı hemen müdahale edilerek temiz bir görünüme kavuşturuluyor. İlçenin dört bir yanında günün erken saatlerinde ekiplerin çalışmalara başladıklarını, normal periyodik çalışmaların yanı sıra rüzgâr, yağmur gibi mevsimden kaynaklanan durumlara karşı ekiplerin görev başında olduğunu kaydeden Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri belirlenen program ve Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatları doğrultusunda çalışmaların devam edeceğini ifade ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da “Temiz bir çevre ve temiz bir kentte yaşamak vatandaşlarımızın en doğal hakkı. Bizlerde yerel yönetim olarak toplam 47 mahallesi ile büyük bir ilçe olan Edremit’imizde en temel görevlerimizden olan temizlik hizmetlerinin eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için çalışıyoruz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.