" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EL DEĞMEDİK YER KALMAYACAK

Edremit Belediyesi tarafından kentin farklı noktalarında yürütülen yeniden düzenleme çalışmaları Altınkum Mahallesi’nde devam ediyor. Bir cadde ve 2 sokak 3 bin 500 metrekare parke taş kaplaması yapılarak yenileniyor. Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kentin değişik noktalarında çalışmalar sürüyor. Bu çalışmalar kapsamında Altınkum Mahallesi’nde kışın çamur yazın toz içerisinde kalan Fevzi Paşa Caddesi, […]

EL DEĞMEDİK YER KALMAYACAK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi tarafından kentin farklı noktalarında yürütülen yeniden düzenleme çalışmaları Altınkum Mahallesi’nde devam ediyor. Bir cadde ve 2 sokak 3 bin 500 metrekare parke taş kaplaması yapılarak yenileniyor.

Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kentin değişik noktalarında çalışmalar sürüyor. Bu çalışmalar kapsamında Altınkum Mahallesi’nde kışın çamur yazın toz içerisinde kalan Fevzi Paşa Caddesi, 2084 ve 2085 Sokaklar alt ve üst yapı düzenlemeleri ile yenileniyor. Yapılan çalışmalar ile vatandaşların bugüne kadar yaşadıkları sıkıntılarda ortadan kaldırılıyor. Cadde ve sokaklar 3 bin 500 metrekare kilitli parke taş, 690 metre bordür ve yağmur oluğu ve 700 metrekare prizma taş döşenerek modern bir görünüme kavuşuyor.
Vatandaşın artık hak ettiği hizmeti alacağını ifade eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Sorunsuz, modern cadde ve sokakları halkımıza sunmak için çalışıyoruz. Alt yapısını tamamladığımız caddelerimizi kentimize yakışır hale getirmek için düzenliyoruz. Artık Edremit’te elimizin değmediği hiçbir sokak kalmayacak” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.