BURHANİYE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ÜYELERİ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİLER

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BURHANİYE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ÜYELERİ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİLER

BURHANİYE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ÜYELERİ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİLER

Yaptıkları organizasyonlar ile ses getiren Burhaniye İş Adamları Derneği üyeleri hafta sonu düzenledikleri yemekte bir araya geldiler.

Burhaniye’de başarılı çalışmalar yapan İş Adamları Derneğinin her geçen gün artan üye sayısı ile büyümeye devam ediyor. Yaptıkları çevremizi tanıyalım organizasyonları ile Burhaniye’nin yeni mahallesi olan köyleri gezerek oradaki vatandaşlar ile bir araya gelip hem köylünün ürettiği ürünleri nasıl pazarlayacakları konusunda yardımcı olurlar iken aynı zamanda köyünde tanıtımını yaparak destek veriyorlar. Hafta sonu bir araya gelen dernek yöneticileri ve üyeler gündüz yaptıkları değerlendirme toplantısında sonra İskele Fabrika Restaurantta düzenledikleri yemekte bir araya gelerek haftanın yorgunluğunu attılar. Ticaretin gelişmesi için çalışmalarını aralıksız sürdüren İş Adamları Derneği yaptıkları değişik organizasyonlar ile Burhaniye de turizm gelişmesine ve tanıtımına da önem vermeleri de dikkat çekiyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.