ÜÇ KURUŞLUK DİKTATÖR BURHANİYE DE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ÜÇ KURUŞLUK DİKTATÖR BURHANİYE DE

 

ÜÇ KURUŞLUK DİKTATÖR BURHANİYE DE

Burhaniye Eğitim-Sen Temsilciliği tarafından organize edilen 31 Mart 2016 tarihinde, saat  20.00 da Reha Yurdakul Kültür  Merkezinde Ankara Birlik Tiyatrosunun sergilediği “ÜÇ KURUŞLUK DİKTATÖR ” isimli oyun sahnelenecek.

Burhaniye Eğitim-Sen Baş Temsilcisi Muharrem PEKTAŞ; Ülkemizin en eski ve köklü muhalif tiyatro gruplarından olan Ankara Birlik Tiyatrosunu Burhaniye ye getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Halkımızı perşembe günü saat 20.00 Reha Yurdakul Salonunda sergilenecek olan oyunu izlemeye davet ediyoruz. Diyerek, bilet fiyatlarının siviller için 20 öğrenciler için 10 Lira olduğunu açıkladı.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.