ERDİL” 52. KÜTÜPHANE HAFTASINI KUTLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ERDİL” 52. KÜTÜPHANE HAFTASINI KUTLADI

CHP Burhaniye İlçe Başkanı Tarık Erdil ve berberindekiler 52. Kütüphane haftası nedeni ile Halk Kütüphanesini Ziyaret ettiler.

İlçe Başkanı Tarık Erdil ve bazı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Halk Kütüphanesine Giderek Müdür Nazmi Arif Çakalöz’ü ziyaret ederek 52. Kütüphane Haftasını kutladılar. Erdil” 52. Kütüphane haftası neden ile Kütüphane Müdürümüze bir ziyarette bulunarak kütüphaneler haftasını kutladık. Kütüphane Müdürümüz Nazmi Bey Kütüphaneye gelen herkese olan yakın ilgisi ve çocukları kitap okumaya teşvik etmesi sevindirici bir olay. Bizlerde kendisini bu güzel çalışmalarından dolayı kutlar 52. Kütüphaneler haftalarını kutlarız dedi. Kütüphane Müdürü Nazmi Arif Çakalöz’de CHP İlçe Başkanı Tarık Erdil ve arkadaşlarından duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendilerine teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.