" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ERDİL” 52. KÜTÜPHANE HAFTASINI KUTLADI

CHP Burhaniye İlçe Başkanı Tarık Erdil ve berberindekiler 52. Kütüphane haftası nedeni ile Halk Kütüphanesini Ziyaret ettiler. İlçe Başkanı Tarık Erdil ve bazı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Halk Kütüphanesine Giderek Müdür Nazmi Arif Çakalöz’ü ziyaret ederek 52. Kütüphane Haftasını kutladılar. Erdil” 52. Kütüphane haftası neden ile Kütüphane Müdürümüze bir ziyarette bulunarak kütüphaneler haftasını kutladık. […]

ERDİL” 52. KÜTÜPHANE HAFTASINI KUTLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP Burhaniye İlçe Başkanı Tarık Erdil ve berberindekiler 52. Kütüphane haftası nedeni ile Halk Kütüphanesini Ziyaret ettiler.

İlçe Başkanı Tarık Erdil ve bazı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Halk Kütüphanesine Giderek Müdür Nazmi Arif Çakalöz’ü ziyaret ederek 52. Kütüphane Haftasını kutladılar. Erdil” 52. Kütüphane haftası neden ile Kütüphane Müdürümüze bir ziyarette bulunarak kütüphaneler haftasını kutladık. Kütüphane Müdürümüz Nazmi Bey Kütüphaneye gelen herkese olan yakın ilgisi ve çocukları kitap okumaya teşvik etmesi sevindirici bir olay. Bizlerde kendisini bu güzel çalışmalarından dolayı kutlar 52. Kütüphaneler haftalarını kutlarız dedi. Kütüphane Müdürü Nazmi Arif Çakalöz’de CHP İlçe Başkanı Tarık Erdil ve arkadaşlarından duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendilerine teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.