HALK KÜTÜPHANESİNDEN KİTAP SEVERLERE BİR HİZMET DAHA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

HALK KÜTÜPHANESİNDEN KİTAP SEVERLERE BİR HİZMET DAHA

Burhaniye Halk Kütüphanesi başlattığı kampanya ile alo kitap isteyin getirelim ile istediğiniz kitabı ayağınıza getiriyor.

  1. Kütüphaneler haftası kutlamaları kapsamında Burhaniye Halk Kütüphanesi başlattığı yeni bir kampanya ile evlerinde yaşlı ve yatalak olan kişiler için alo kitap isteyin getirelim kampanyası ilgi görüyor. Kütüphane Müdürü Nazmi Arif Çakalöz” Evlerinde yatalak olan hastalarımız ve yaşlılarımız için kampanya başlattık. Amacımız kitapsever yaşlılarımıza ve yatalak hastalarımız için vermiş olduğumuz Alo Kitap 0266 412 6005 nolu telefonumuzu aramaları durumunda istedikleri kitapları evlerine kadar götürüyoruz. Bu sayede evde olan hasta ve yaşlılarımız da istedikleri kitapları evlerinde okuyabilecekler” dedi.

Burhaniye Halk Kütüphanesinin başlatmış olduğu bu kampanyadan evlerinde yatalak olan hastalar ve yaşlılar ile yakınları memnun olurlarken vatandaşlarda bu kampanyanın daha fazla insanın kitap okumasını sağlayacak dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.