" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

“HER TÜRLÜ YANLIŞ İŞİN KARŞISINDA OLACAĞIZ”

  MHP Balıkesir Milletvekili İsmail Ok Balıkesir Emniyet Köprülü Kavşağı ile Altıeylül Kavşağı Hastane Bağlantı Kolları Yapım İşi ile ilgili basın açıklaması yaptı. Ok yaptığı basın açıklamasında “20 Mayıs 2015 te “Balıkesir Değişiyor” pankartlarıyla, görkemli törenlerle büyükşehir belediyesinin hizmeti olarak kamuoyuna takdim edilen Balıkesir Emniyet Köprülü Kavşağının Büyükşehir Belediyesince değil de Karayolları Genel Müdürlüğünce yapıldığını […]

“HER TÜRLÜ YANLIŞ İŞİN KARŞISINDA OLACAĞIZ”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

MHP Balıkesir Milletvekili İsmail Ok Balıkesir Emniyet Köprülü Kavşağı ile Altıeylül Kavşağı Hastane Bağlantı Kolları Yapım İşi ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Ok yaptığı basın açıklamasında “20 Mayıs 2015 te “Balıkesir Değişiyor” pankartlarıyla, görkemli törenlerle büyükşehir belediyesinin hizmeti olarak kamuoyuna takdim edilen Balıkesir Emniyet Köprülü Kavşağının Büyükşehir Belediyesince değil de Karayolları Genel Müdürlüğünce yapıldığını Edip UĞUR itiraf etmiştir.  Biz her daim halkımızdan aldığımız destekle yapılanların takipçisi olacağız. Yapılan her iyi ve güzel işe katkı sağlayacağımız gibi halkımıza karşı yapılan her türlü yanlış işin karşısında olacağız. Kendisine aldatmayı ve kandırmayı hedef edinen AKP’li Belediye Başkanı Edip UĞUR’un halkımızı kandırmasına izin vermeyeceğiz. Belediye asıl ihtiyaç olan hizmetleri değil de millete şov yapılabilecek alanlarda hizmet ediyor gibi görünmekte, merkezi hükümetin yaptığı birçok işi güya kendileri yapıyormuş gibi halkımıza lanse etmektedir.  Bu olayda da bahsettiğimiz durumu gerek basın yolu ile gerekse kendi ağızlarından itiraf etmek zorunda kalmışlardır.  Kıymetli hemşerilerime şunu söylemeliyim. Edip UĞUR’un ve Belediye yetkililerinin ağızlarından düşürmedikleri “Balıkesir Emniyet Köprülü Kavşağı ile Altıeylül Kavşağı Hastane Bağlantı Kolları Yapım İşi”, Ulaştırma Bakanlığınca yapılmaktadır. Balıkesir Emniyet Köprülü Kavşağı 25 Mart 2016 tarihinde açılması gerekmektedir. Her iki işinde bitim tarihi 31.12.2016 ya uzatılmasına rağmen Atatürk İlkokulu önündeki olup Altıeylül Kavşağı Hastane Bağlantı Kolları Yapım İşine henüz başlanmamıştır. 31.12.2016 tarihine kadarda bitmesi mümkün görülmemektedir. Milleti kandırmakta üstüne kimse olmayan Edip UĞUR bu gerçekleri çıkıp kamuoyuna anlatmalıdır.  Konuyu TBMM’de de dile getirerek Ulaştırma Bakanlığınca yapılan “Balıkesir Emniyet Köprülü Kavşağı ile Altıeylül Kavşağı Hastane Bağlantı Kolları Yapım İşi” ne sayın Ulaştırma Bakanının hemen el koymasını, ulaşım çilesine son vererek Balıkesir halkını ve esnafını daha da mağdur etmemesini istedim” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.