ŞAMPİYONLARDAN BAŞKAN SAKA’YA ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ŞAMPİYONLARDAN BAŞKAN SAKA’YA ZİYARET

 

Hentbolda Balıkesir İl şampiyonu olan Akçay Nihat Tansoy Ortaokulu öğrencileri şampiyonluk kupasını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’ya getirdiler.

 

Edremit’in Akçay Mahallesi’nde eğitim faaliyetlerini sürdüren Akçay Nihat Tansoy Ortaokulu öğrencilerinin oluşturduğu hentbol takımı, Küçük Erkekler de Balıkesir il şampiyonu oldu. Müdür Yardımcısı Serkan Şahin, Okul Aile Birliği Başkanı Hamiyet Şerefli ve Küçük Erkekler Hentbol Takımında yer alan öğrenciler Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret ettiler. Balıkesir birinciliğiyle beraber iller arası grup maçlarına katılacak olan öğrenciler Edremit’i en iyi şekilde temsil ederek grup şampiyonluğuyla Türkiye finallerine katılmayı hedefliyor. Takımın şampiyon olmasında öğretmenlerinin katkısının büyük olduğunu belirten öğrenciler, Beden Eğitimi Öğretmeni Nazmiye Evcimen’e teşekkür etti. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit söz verdiğimiz gibi artık sporda, kültürde, sanatta başarılarıyla anılıyor. Edremit’in sporda kazandığı bu başarılara katkı sağlayan değerli öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Aydınlık geleceğimizin temel taşları olan öğrencilerimize ve onları yetiştiren öğretmenlerine şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum” dedi. Ziyarette öğrencilerden bir kez daha şampiyon olmaları için söz alan Başkan Saka genç sporculara başarılar diledi. Müdür Yardımcısı Serkan Şahin, Edremit’te eğitime ve spora verdiği katkılardan dolayı Başkan Saka’ya teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.