" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BİNLERCE BİGADİÇ’Lİ SÜT İÇTİ

  Bigadiç Belediyesi, ”Süt İç, Sağlıklı Kal” sloganıyla bugün ikinci kez binlerce vatandaşa ücretsiz 2 ton süt dağıttı.   Bigadiç Park’ta kurulan süt çeşmesinden dağıtımı gerçekleştiren Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, parka kurduğu stantlarla binlerce vatandaşa süt ikramı yaptı. Etkinlikte konuşan Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ilçede ikinci kez bu tür bir etkinlik düzenlendiklerini belirterek, […]

BİNLERCE BİGADİÇ’Lİ SÜT İÇTİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Bigadiç Belediyesi, ”Süt İç, Sağlıklı Kal” sloganıyla bugün ikinci kez binlerce vatandaşa ücretsiz 2 ton süt dağıttı.

 

Bigadiç Park’ta kurulan süt çeşmesinden dağıtımı gerçekleştiren Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, parka kurduğu stantlarla binlerce vatandaşa süt ikramı yaptı. Etkinlikte konuşan Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ilçede ikinci kez bu tür bir etkinlik düzenlendiklerini belirterek, şöyle dedi; “Bugünün amacı sağlıklı bireyler yetişmesini sağlamak, her yaş grubundaki bireylere süt içme alışkanlığı kazandırmaktır. Bugün ikinci kez gerçekleştirdiğimiz süt etkinliğinde, süt ve süt mamullerinin besin değeri konusunda kamuoyunu bir kez daha aydınlatarak, ilçemizde ücretsiz süt dağıtım yaptık. Bundan sonra bunu daha geniş alanlara yayacağız.” dedi.

 

Bigadiç Belediyesi’nin ”Süt İç, Sağlıklı Kal” sloganıyla gerçekleştirdiği Süt dağıtım etkinliğine Bigadiç Kaymakamı Barış Aktan, Belediye Başkanı İsmail Avcu, Başkan Yardımcısı İsmail Akgün, Belediye Meclis Üyeleri Resül Bintepe, Hüseyin Kuzgun, Mehmet Özer, Nazım Özyiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet Toplar, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Tezcan Koç, Süt Birliği Başkanı Murat Değer, İlçe Ziraat Odası Başkanı Kamber Salur, İlçe Esnaflar ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Saran, Devlet Hastanesi Başhekemi Dr. Beyhan Çömezoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, Muhtarlar, Daire Amirleri, Banka Müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.