" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE TRAFİĞE DELİNATÖRLÜ ÖNLEM

Edremit Belediyesi tarafından şehir içinde trafik yoğunluğunu rahatlamak için delinatörler dikiliyor. Edremit Belediyesi şehir içinde yaşanan trafik yoğunluğunu düzene sokabilmek için, sıkıntı yaşanan yerlere delinatörler yerleştiriyor. Edremit Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri ile koordinasyon içerisinde yürütülen çalışmalar ile trafik akışının güvenli ve düzen içerisinde sağlanması hedefleniyor. Zabıta Müdürlüğü yetkilileri […]

EDREMİT’TE TRAFİĞE DELİNATÖRLÜ ÖNLEM
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi tarafından şehir içinde trafik yoğunluğunu rahatlamak için delinatörler dikiliyor.

Edremit Belediyesi şehir içinde yaşanan trafik yoğunluğunu düzene sokabilmek için, sıkıntı yaşanan yerlere delinatörler yerleştiriyor. Edremit Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri ile koordinasyon içerisinde yürütülen çalışmalar ile trafik akışının güvenli ve düzen içerisinde sağlanması hedefleniyor. Zabıta Müdürlüğü yetkilileri “Şehir içerisinde tehlike arz eden bölgelerde sürücüleri tehlikelere karşı uyarmak amacıyla kullanılacak olan delinatörler şerit ayırıcı, araç yönlendirici ve şerit düzenleyici özellikleriyle önemli bir kolaylık sağlıyor. Geceleri üzerinden yansıma sağlayan reflektif özelliği sayesinde trafik güvenliğini en üst seviyede tutuyor” dediler.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka; “İlçemizde her gün yüzlerce aracın giriş çıkış yaptığı ilçe merkezinde yaşanan yoğunluğu düzene sokabilmek için İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri ile koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Trafikte yaşanan yoğunluğu düzene sokabilmek, tehlikeleri azaltmak can ve mal kaybının önüne geçmek için önlemler alıyoruz. Edremit’in çeşitli bölgelerinde yapılmış olan delinatörler de trafiğin yoğunluğunu azaltacak ve bu sayede olası kazaların önüne geçilecek.” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.