BURHANİYE’NİN TEK KADIN KEBAPÇISI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BURHANİYE’NİN TEK KADIN KEBAPÇISI

 

Uzun yılar Almanya’da restaurant çalıştıran ve Türkiye’ye kesin dönüş yaptıktan sonra Burhaniye’nin İskele Mahallesinde Kebapçı açan Mehri Ilgın, müşterileri tarafından ilgi odağı oldu.

Almanya’da uzun yıllar çalışarak Türkiye dönen ve İskele Mahallesinde Ada Restaurant Pide, lahmacun ve Kebap salonu açan Mehri Ilgın, yerli ve yabancı müşterilerin aranan kebapçısı oldu İskele Osman Gazi Caddesi üzerinde açtığı Kebap, Lahmacun ve Pide çeşitleriyle ünlenen Mehri Ilgın, “ öncelikle  uzun yılar yurt dışında Almanya’da çalıştım. Emekli olduktan sonra ülkeme dönerek Burhaniye’nin İskele mahallesinde Ada Kebap, Lahmacun, Pide salonunu açtım. Yurt dışındaki çalışmalarımı burada da sürdürünce müşterilerimin beğenisi kazandım. Benim için öncelikli olan Hijyen, temizlik, Güleryüz, kaliteli hizmet anlayışı. Bunu da başardığımızı sanıyorum. Özelikle yaz sezonunda yurt dışından gelen misafirlerimiz te adresi olmaya ve  kaliteli hizmetimizi bilerek bizi tercih ettikleri için teşekkür ederim. Burada bir başa konuda Burhaniye’de benim bildiğim kadarıyla kebap, pide, lahmacun üzerine tek olmam,  müşterilerimizin ilgisini daha da artırıyor” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.