" />
USD
3,6656
EURO
4,3350
ALTIN
151,4277

GÜRESPOR ÇEYREK FİNALLERE HAZIR

GÜRESPOR SÜPER LİG YOLUNDA Sezonu tamamlanan TKBL Play-Off Çeyrek Final fikstürü açıklandı. Edremit Belediyesi Gürespor ve Urla Belediyesi arasındaki çeyrek final maçlarının ilki 2 Nisan Cumartesi günü Güre Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak. Edremit temsilcisi Gürespor çeyrek final programında Urla Belediyesi ile eşleşti. 3 maç üzerinden oynanacak çeyrek finallerin ilk maçı Edremit Belediyesi Güresporun ev sahipliğinde […]

GÜRESPOR ÇEYREK FİNALLERE HAZIR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

GÜRESPOR SÜPER LİG YOLUNDA

Sezonu tamamlanan TKBL Play-Off Çeyrek Final fikstürü açıklandı. Edremit Belediyesi Gürespor ve Urla Belediyesi arasındaki çeyrek final maçlarının ilki 2 Nisan Cumartesi günü Güre Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak.

Edremit temsilcisi Gürespor çeyrek final programında Urla Belediyesi ile eşleşti. 3 maç üzerinden oynanacak çeyrek finallerin ilk maçı Edremit Belediyesi Güresporun ev sahipliğinde oynanacak. Edremit Belediyesi Güresporun ilk maçı kazanması halinde 2. maç kader maçı olacak. Play-Off’a çok iyi hazırlandıklarını belirten Gürespor Baş Antrenörü Derya Rıza Zeren, “Finallerde Güresporun gücünü göstereceğiz. İyi bir performansla maçtan galip olarak ayrılıp yolumuza bakmak istiyoruz. Bundan sonraki her maç bizim için ayrı bir önem taşıyor. Ben oyuncularıma süper lig yolunda inanıyor ve güveniyorum” dedi. 22 haftalık zorlu mücadelelerin ardından başarıyla finallere yükselen sarı lacivertli Edremit temsilcisi finallerden galip ayrılarak  Süper Lig’e çıkmak istiyor. Gürespor Kulübü Başkanı Ahmet Çetin, “Süper lig’e adım adım yaklaştığımız bu çetin yolda, mücadele ederek bu günlere gelen oyuncularıma bugünde inancım tamdır. Her çıktığımız maç gibi Play-Off maçlarında da güvenimizi ve inancımızı koruyarak Edremit’i süper ligde temsil etmek için galibiyeti istiyoruz” dedi. Edremit Belediyesi Gürespor ve Urla Belediyesi arasındaki TKBL Play-Off Çeyrek Finalleri 1. Maçı 2 Nisan Cumartesi günü 14.00’te Güre Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.