NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ 2 NİSAN’DA BURHANİYE’DE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ 2 NİSAN’DA BURHANİYE’DE

Zeytindostu Derneği tarafından, her yıl düzenlenen “Ulusal Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması’nın bu yıl, 9.’su Burhaniye’de, Burhaniye Belediyesinin ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.

 

2 Nisan Cumartesi günü Ödül Törenin gerçekleşeceği yarışmanın ödül töreni için son hazırlıklar devam ediyor.  Zeytinin ülkesi olan Burhaniye’nin, zeytin sektöründe ki yerinin genişletmesi ve bu yörenin zeytin ve zeytinyağının kalitesini anlatmak ve uluslararası platformda Burhaniye’nin isminin duyulması amacıyla zeytinin Oscar’ları bu sene Burhaniye’de gerçekleşiyor. Birçok markanın katıldığı yarışmada 76 marka ismini tescilletirken dereceler 2 Nisan Cumartesi akşamı Burhaniye Belediyesi’nin organizasyonunda düzenlenen ödül gecesinde açıklanacak.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.