PROJELERİNİ TANITTILAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

PROJELERİNİ TANITTILAR

Atatürk Sağlık Meslek Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerinin hazırlamış oldukları ve gerçekleştirmeyi planladığımız projeleri tanıtmak amacıyla toplandı düzenlendi.

 

Düzenlenen tanıtım toplantısında yapılan sunumda “Burhaniye Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak bir yandan eğitim-öğretim faaliyetlerimizi devam ettirirken, bir yandan da öğrencilerimizin kişisel, sosyal ve meslekî gelişimine katkı sağlayacak projeler üretiyoruz. Hedefimiz millî ve manevî değerlerinin yanında evrensel değerlerin de bilincinde öğrenciler yetiştirmektir. Bu amaçla başta Değerler Eğitimi, Avrupa Birliği Projeleri olmak üzere birçok proje hazırladık. Son iki yılda dört farklı Avrupa Birliği Projesi ile 12 öğretmen ve 51 öğrencimizin, projeler kapsamında yurtdışı hareketliliklere katılarak, mesleki bilgi ve becerilerini ve yabancı dil yeteneklerini arttırma fırsatı bulduklarını, sevinçle belirtmek isterim. Öğrencilerimizde farkındalık yaratan bu projeler, öğrencilerimizin yeni yerler görmelerine ve mesleki tecrübe kazanmalarına vesile olmuştur. Yine yerel ortaklarımızla düzenlediğimiz ortak projelerle de okulumuzun bilgi ve tecrübelerini çevreye aktarmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda yaptığımız projelere destek olan başta Sayın Kaymakamımıza, Sayın Belediye Başkanımıza, Değerli Proje Ortaklarımıza, bu projelerin gerçekleştirilmesinde çok önemli katkıları olan öğretmen arkadaşlarımdan öğrencilerime, hizmetli arkadaşlarımdan Okul Aile Birliği yöneticilerine kadar tüm Okul personelime yürekten teşekkür ediyorum” denildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.