BASKİ ÇALIŞMALARINDA BOZULAN YOLLAR ONARILIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BASKİ ÇALIŞMALARINDA BOZULAN YOLLAR ONARILIYOR

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) tarafından gerçekleştirilen su ve kanalizasyon çalışmalarında hasar gören yollar, hızlı bir şekilde asfaltlanarak eski haline getiriliyor.

BASKİ Genel Müdürlüğü bünyesindeki BASKİ Körfez Şube Müdürlüğü tarafından, bir süredir Edremit Körfezi’nde sürdürülen su ve kanalizasyon çalışmaları sırasında bozulan ve zarar gören yollar, büyük bir hızla onarılarak eski haline getiriliyor. Bozulan yollar, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi himayesinde, yüklenici firmalar aracılığıyla asfaltlanırken, son çalışma, Edremit Emin Kuyu Mevkii’nde gerçekleştirildi. Kamyonlar dolusu sıcak asfalt, dakikalar içinde bölgeye sevk edildi ve BASKİ’nin çalışmalarında asfaltı sökülen cadde, yeniden asfalta kavuştu.  Kanalizasyon ve su çalışmaları sırasında bölgede hasar gören yaklaşık 6 bin metrekarelik yolun, sıcak asfalt ile onarıldığı öğrenildi. Çalışmaların Edremit Körfezi genelinde devam edeceği öğrenilirken, yüklenici firma yetkilisi Caner Bilir, yaptığı açıklamada “çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini söyleyerek, vatandaşlara duyarlılığından dolayı teşekkür etti.  BASKİ Körfez Şube Müdürlüğü, bir taraftan yeni şebeke hatları üzerinde çalışırken, diğer taraftan da, bölgenin tatil sezonuna hazırlanması için yoğun bir çalıma içerisine girdi. Edremit’e bağlı Zeytinli, Akçay, Güre ve Altınoluk sahillerindeki plajlarda bulunan ücretsiz duşların şebeke sisteminin yenilenmesi için çalışmaların başlatıldığı öğrenildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.