" />
USD
3,7188
EURO
4,3699
ALTIN
153,3136

EDREMİT’TE “SİLAHTAN OYUNCAK OLMAZ” KAMPANYASI

  Edremit Belediyesi tarafından çocukları şiddetten ve silahlardan uzak tutmak amacıyla “Silahtan oyuncak olmaz. Silahını getir, oyuncağını   götür” kampanyası başlatıldı. İstiklal İlköğretim Okulu’nda öğrencilere oyuncaklar dağıtarak kampanyayı başlatan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Çocuklar silahla sevindirilmez. O minicik kalplere savaş, silah ve düşmanlık tohumları ekmek insanlığa sığmaz” dedi. Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü […]

EDREMİT’TE “SİLAHTAN OYUNCAK OLMAZ” KAMPANYASI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi tarafından çocukları şiddetten ve silahlardan uzak tutmak amacıyla “Silahtan oyuncak olmaz. Silahını getir, oyuncağını   götür” kampanyası başlatıldı. İstiklal İlköğretim Okulu’nda öğrencilere oyuncaklar dağıtarak kampanyayı başlatan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Çocuklar silahla sevindirilmez. O minicik kalplere savaş, silah ve düşmanlık tohumları ekmek insanlığa sığmaz” dedi.

Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Novada Edremit Alışveriş Merkezi ile Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Edremit Şubesi’nin de destek verdiği kampanya Belediye Başkanı Kamil Saka tarafından İstiklal İlköğretim Okulu’nda başlatıldı.

Novada Edremit AVM Müdürü Koray Belet; ”Edremit Belediyesi tarafından başlatılan ‘Silahtan Oyuncak Olmaz.Silahını getir,oyuncağını götür’ kampanyasında yer almaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Belet sözlerine; Bölgemizde her yaş için faydalı olduğuna inandığımız  projelerde gerek kamu gerekse özel kurumlarla işbirliği yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.” diyerek devam etti.

Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri kampanya boyunca oyuncak silahını getiren çocuklara, uzmanların görüşünden faydalanılarak edinilen çoklu zeka gelişimine katkıda bulunacak oyuncaklardan verileceğini ifade ettiler.

1 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecek kampanya boyunca okullardan, Belediyeden, Novada Edremit  Alışveriş Merkezi ve Amerikan Dil Okulları Şubesi’nden oyuncak değişimi yapılabilecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.