GERİŞ MAHALLESİ SEVİLEN YÜZÜ HACONUN SABRİ VEFAT ETTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

GERİŞ MAHALLESİ SEVİLEN YÜZÜ HACONUN SABRİ VEFAT ETTİ

Burhaniye Geriş Mahallesinin sevilen ve sayılan isimlerinden olan Haconun Sabri yakalandığı hastalıktan kurtulamayarak yaşamını yitirmesi sevenlerini üzdü.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve eski Belediye Meclis Üyesi Hasan Bayram,Hayrettin , Arif Bayram Muammer Bayrak, Sevim, Hayruş, Sevgi ve Sevinç’in babaları olan Geriş Mahallesinde Haconun Sabri olarak tanınan ve sevilen kişisi olan Sabri Bayram’ın ölümü yakınlarını olduğu kadar mahalle sakinlerini de üzdü. Sabri Bayram’ın cenazesi ikindi namazına müteakip kılına cenaze namazından sonra sevenlerinin elleri üzerinde Geriş Kabristanlığa defnedildi. Sabri Bayram’ın cenazesine Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal başta olmak üzere Oda Başkanları Belediye Meclis Üyeleri Eski Milletvekili Nedret Akova, esnaf ve sanatkarlar ve çok sayıda seveni katıldılar. Körfez demokrat Gazetesi olarak Merhuma Allahtan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.