SARIBAŞ, ALTIN MADALYANIN GURURUNU ÇALIŞANLARI İLE PAYLAŞTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

SARIBAŞ, ALTIN MADALYANIN GURURUNU ÇALIŞANLARI İLE PAYLAŞTI

Zeytin Dostu Derneği’nin her sene düzenlediği Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması’nın 9.’su bu yıl, Burhaniye’de düzenledi. Ocak ayından itibaren yarışmaya katılacak yağların toplanması, analiz edilmesi gibi konularla devam eden yarışma, 2 Nisan akşamı Burhaniye Belediyesi Ahmet Akın Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreni ile son buldu. 42 firma altın madalya, 32 firma gümüş, 3 firma bronz madalya almaya hakkazandı. Altın, Gümüş, Bronz madalya yanı sıra 6 firma meyve kategorisinde, 7 firma organik kategorisinde ödül aldı. Gecenin önemli başarısı da Süt Ürünlerinde Türkiye’de marka olan ve bir çok ilde önemi marketlerin raflarında yerini alan Sarıbaş ürünleri, zeytinyağında da mutlu ve haklı gurunu yaşıyor.

“BURHANİYE İSMİNİ MARKA HALİNE GETİRMENİN ONURUNU TAŞIYORUZ”

Sarıbaş Süt ürünleri, Zeytin ve zeytinyağında Burhaniye’yi Türkiye’de marka haline getirmek için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyleyen Hüseyin Sarıbaş, Geçtiğimiz Cumartesi akşamı Türkiye’nin Zeytinyağı Oskar’ları dağıtıldı. Sarıbaş olarak aldığımız bu atın madalya ile haklı bir gurur yaşıyoruz. Ancak, bu gururu çalışanlarıma borçluyum ve bu altın madalyayı firmamızda görev yapan tüm arkadaşlarıma hediye ediyorum. Bu başarı benden çok onların hakkıdır” dedi. Burhaniye Sarıbaş Süt ürünleri, Zeytin ve Zeytinyağı tesisi Gıda Mühendisi Burcu Burcu Atalay ise yaptığı konuşmada, öncelikle böylesine önemi bir yarışmada altın madalya almamız bizleri çok mutlu etti. Bu altın madalyayı amayı hak ettiğimiz düşünüyoruz. Sarıbaş ailesi olarak emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.