ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ AYCAN ÖZDİL İÇİN LOKMA HAYRI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ AYCAN ÖZDİL İÇİN LOKMA HAYRI

Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin tuzakladıkları patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Edremit’li  22 yaşındaki Uzman Çavuş Aycan Özdil için Akçay Cumhuriyet Meydanı ve İkizçay Mahallesi’nde ki evinin önünde lokma döktürüldü.

Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde 02 Nisan trihinde PKK’lı teröristlerin tuzakladıkları patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Edremit’li  22 yaşındaki Uzman Çavuş Aycan Özdil’in vefatının üçüncü günü nedeniyle İkizçay Mahallesi’nde evinin önünde ve Akçay Mahallesi Cumhuriyet Meydanı’nda lokma hayrı yapıldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş ve İlhan yazar ile birlikte hayra katılarak ailenin acısına ortak oldu. Şehit Uzman Çavuş Özdil’in yakını Şenol Bayraktar’a tekrar başsağlığı dileyen Başkan Saka, “Terörü ve hain şer odaklarını bir kez daha lanetliyoruz. Edremit’imizin Şehidimiz, evladımız Aycan’a Allah’tan rahmet, aileye, ilçemize ve ulusumuza başsağlığı diliyorum” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.