BÜYÜKŞEHİR BURHANİYE KÖY YOLLARINDA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BÜYÜKŞEHİR BURHANİYE KÖY YOLLARINDA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Burhaniye Belediyesi’nin Kırsal mahalle içlerinde devam ettiği yol çalışmaları yanı sıra Köy bağlantı yolları da Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılıyor.

Büyükşehir yasası ile birlikte köylerin Belediyelere bağlanarak mahalle olmasının ardından zaman kaybetmeden çalışmalara başlayan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, şehir merkezindeki yaşam koşulları ile kırsal mahallerde ki yaşam koşullarını eşitlemek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Kırsal Mahalle içlerinde yolları bozuk olan veya hiç yolu bulunmayan yolları yapan Başkan Uysal, kırsal mahallerde ki yaşam koşullarını iyileştirmeye devam ediyor. Buna karşılık olarak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda olan kırsal mahallelerin ana yol ve bağlantı yolları, Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından hummalı bir şekilde yapılıyor. Yabancılar-Yunuslar arası, Kuyualan/Pelitköy- Ağacık Yol ayrımı ve Ağacık-Pelitköy arası yolların yapımından sonra; Taylıeli Mahallesi ile Şahinler Mahallesi ara yolu, Pelitköy sahil yolu, Hisar Mahallesi yolu için dolgu çalışmalarını yapan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Fen işleri Daire Başkanlığı ekipleri asfalt çalışmaları zeminini hazırladı. En kısa zamanda asfalt çalışmalarına da başlanacak olan kırsal mahalle ana ve ara yolları yanı sıra Burhaniye-Akçay yolu asfalt çalışmaları da aynı orantıda başlayacak. Çalışmalardan son derece menün olduğunu belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a teşekkür ederek her konuda bize destek ve yardımcı olduğu için teşekkür ederim dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.