" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ALNIMIZIN TERİ İLE 5. YILIMIZ TAMAMLADIK

  İnşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden olan, Ev yapı kuruluşunun 5. yıldönümünü dost ve müşterilerine işyerinde verdiği yemekte kutlayarak 6. yılına girdi. 5 Yıl önce sanayi sitesinde Ev yapı adıyla inşat sektörüne adım adan Rıfat Özyolcu, yılların verdiği inşaatçılık tecrübesi ile yaptığı inşaatların yanı sıra inşaat malzemeleri satışıyla da Burhaniye ve Körfez’in aranan firması haline […]

ALNIMIZIN TERİ İLE 5. YILIMIZ TAMAMLADIK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

İnşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden olan, Ev yapı kuruluşunun 5. yıldönümünü dost ve müşterilerine işyerinde verdiği yemekte kutlayarak 6. yılına girdi.

5 Yıl önce sanayi sitesinde Ev yapı adıyla inşat sektörüne adım adan Rıfat Özyolcu, yılların verdiği inşaatçılık tecrübesi ile yaptığı inşaatların yanı sıra inşaat malzemeleri satışıyla da Burhaniye ve Körfez’in aranan firması haline geldi. Bu sektörde 5. yılını dolduran Ev Yapı sahibi Rıfat Özyolcu evinin önünde komşularına ve işyerinde dost ve müşterilerine yemek vererek 6. yılına girdi. Yaklaşık 2000 bin kişiye yemek vererek 6. yılına giren Rıfat Özyolcu” Küçük yaşlarda başladığım inşaat işlerinden bugünlere geldik. Alnımızın teri ve yaptığımız işlerin kalitesi ile bugün 5. yılımız doldurarak 6. yılımıza girdik. Bu güzel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza, müşterilerimize Burhaniye ve Körfez halkına Özyolcu ailesi olarak teşekkür ederim” dedi.

Rıfat Özyolcu’nun kuruluş yıldönümü nedeni ile verdiği yemeğe inşaat sektörü, işadamları siyasi parti temsilcileri, sivil toplu kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.