" />
USD
3,6785
EURO
4,3419
ALTIN
151,2014

BELEDİYE İŞÇİLERİ İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, belediye bünyesinde çalışan Disk/Genel İş Sendikasına bağlı kadrolu işçileriyle 2 yıllık sözleşme düzenlenerek imzalar atıldı. Burhaniye Belediyesi ile Disk/Genel-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. İmza törenine Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal başta olmak üzere Balıkesir Disk/Genel İş Şube Başkanı Ahmet Arsan, Şube Sekreteri, Burhaniye Belediyesi Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç, […]

BELEDİYE İŞÇİLERİ İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, belediye bünyesinde çalışan Disk/Genel İş Sendikasına bağlı kadrolu işçileriyle 2 yıllık sözleşme düzenlenerek imzalar atıldı.

Burhaniye Belediyesi ile Disk/Genel-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. İmza törenine Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal başta olmak üzere Balıkesir Disk/Genel İş Şube Başkanı Ahmet Arsan, Şube Sekreteri, Burhaniye Belediyesi Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç, sendika işyeri temsilcileri ve Belediye daire müdürleri katıldı. Başkan Necdet Uysal’ın makamında gerçekleştirilen imza töreninde Burhaniye Belediye Başkanı yeni yapılan toplu iş sözleşmesinin her iki taraf içinde hayırlı uğurlu olmasını dilerken “işçilerimiz ile birlikte Burhaniye’ye görev adına, uyum içinde çalışıyoruz. Belediyemiz bünyesinde çalışan 91 işçimizin, belediyemizin imkanları dahilinde, haklarını koruduğumuzu düşünüyorum. Ve bu vesile ile halkımız için bu topraklarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. İmzalarn atılmasının ardından hatıra fotoğrafı çekilen işçiler ve Belediye Başkanı Necdet Uysal sözleşmeyi kutlama amaçlı işçilere baklava ikram etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.