ETO’DAN ÜYELERİNE SANAL FUAR HİZMETİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ETO’DAN ÜYELERİNE SANAL FUAR HİZMETİ

Edremit Ticaret Odası ve Anadolu Sanal Fuarı arasında sanal fuar ve firmaya özel stant tasarlanmasına yönelik İşbirliği Anlaşması imzalandı.

 

Edremit Ticaret Odası Sanal Fuarı Projesi kapsamında, Odaya bağlı olan üyelerin talep başvuru da bulunmaları durumunda sanal fuarına tanıtım stantları yerleştirilecektir. Sanal Tanıtım stantlarında 1 yıl boyunca şirketlerin ayrıntılı bir şekilde şirket profilleri, ürünleri ve hizmetleri görsel veya metin olarak ziyaretçilere sunulacaktır. Edremit Ticaret Odası Sanal Fuarı Projesi www.edremit-to.org.tr ‘ den bir linke (görsel) tıklandığında ulaşabilecektir. Proje www.etosanalfuari.com web sayfasında gerçekleşecektir. Eş zamanlı olarak şirketler www.anadolusanalfuari.com’da da yayınlanabilecektir.

Şirketlerin sanal fuarında sahip oldukları tanıtım stantlarında sunulacak hizmetler:

-Sanal tanıtım standı

-Logo sunumu

-Şirket profil bilgileri

-fotoğraf / Video sunumu

-Sosyal Medya sunumu paylaşımı

-İletişim bilgileri sunumu

-Döküman (Kampanya, El ilanı, Broşür) sunumu olup; 1 yıllık stant bedeli 30 TL dir.  Hizmetten yararlanmak isteyen ETO üyelerinin odamız web sitesi veya ASF Genel Koordinatörü Erhan ÖZTÜRK (05395598454) ten ayrıntılı bilgi edinebilecekleri belirtildi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.