TÜM’E YAPILAN SALDIRI CHP’YE YAPILMIŞIR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

TÜM’E YAPILAN SALDIRI CHP’YE YAPILMIŞIR

 

Edremit CHP ilçe başkanlığında aralarında TBMM CHP Grup başkan vekili Özgür Özel, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın da bulunduğu bir grup milletvekilinin katıldığı, Mehmet Tüm’e destek olmak ve saldırıyı kınamak için toplantı düzenledi.

 

TBMM CHP Grup başkan vekili Özgür Özel yaptığı konuşmada; Ülkede CHP’nin terörün yanında olduğu, milletvekillerinin terörist cenazelerine katıldığı algısı yaratılmak istendiğini söyledi. CHP’nin terör karşısındaki tutumunun net olduğunu vurgulayan Özel, Milletvekilleri Mehmet Tüm’e yapılan saldırıyı CHP’ye yapılmış olarak değerlendiklerini vurguladı. Özel, Edremit’e Milletvekilleri arkadaşlarımızla, şehit Özcan Mutlu’nun Cenazesine katılmak ve Vekilimiz Mehmet Tüm’ün yanında olduğumuzu belirtmek için geldiklerini sözlerine ekledi.

Toplantı sonrası Milletvekilleri ve partililer şehidin cenazesini karşılamak üzere hava alanına gittiler.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.