" />
USD
3,6780
EURO
4,3432
ALTIN
151,1655

BURHANİYE ŞANTİYE, GİBİ YAP BOZ DEVAM EDİYOR

Burhaniye Belediyesi Burhaniye’yi şantiyeye çevirdi. İşe yıkımlar ile başlayan belediye yapılması gereken yolları unutun yapılmış olanları tekrar yapmaya deven ediyor. İşe eski belediye binasını yıkmakla başlayan Burhaniye Belediyesi ardından pazaryeri dükkânları ve gıda çarşısında bulunan dükkânlar yıkmakla devem etti. İlçenin birçok yerinde vatandaş toz ve çamurun içinden evlerine giderken kozak taşı ile taylı caddesinin sök […]

BURHANİYE ŞANTİYE, GİBİ YAP BOZ DEVAM EDİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi Burhaniye’yi şantiyeye çevirdi. İşe yıkımlar ile başlayan belediye yapılması gereken yolları unutun yapılmış olanları tekrar yapmaya deven ediyor.

İşe eski belediye binasını yıkmakla başlayan Burhaniye Belediyesi ardından pazaryeri dükkânları ve gıda çarşısında bulunan dükkânlar yıkmakla devem etti. İlçenin birçok yerinde vatandaş toz ve çamurun içinden evlerine giderken kozak taşı ile taylı caddesinin sök yap mantığı ile yenilerken Burhaniye’nin ikin ana arteri olan Ali Çetinkaya Caddesinde başlattığı anlaşılmaz uygulama hem vatandaşa hem de esnafa zarar verdi. UEDAş’ın çalışma yapmasını beklemeden cadde üzerinde cepler yaparak, caddeyi daraltarak esnafın işlerinin % 50 düşmesine sebep oldu. Başlatılan bu çalışma UEDAŞ’ın çalışma yapacağından dolayı hazırlana proje uygulaması durdurulmuş ve son iki gündür elektrik hatlarının geçeceği kaldırımlar sökülüyor. Caddeye yapılan cepler yolu daraltırken kaldırımlarında sökülmesi yayaların geçeceği yol bırakmaması sıkıntıların devamını sağlamaya devam ediyor. Yaz sezonuna gireceğimiz bu günlerde amansız yapılan çalışmalara vatandaş tepki gösterirken bir an önce sorunların çözülmesini istediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.