BURHANİYE ŞANTİYE, GİBİ YAP BOZ DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BURHANİYE ŞANTİYE, GİBİ YAP BOZ DEVAM EDİYOR

 

Burhaniye Belediyesi Burhaniye’yi şantiyeye çevirdi. İşe yıkımlar ile başlayan belediye yapılması gereken yolları unutun, yapılmış olanları tekrar yapmaya devam ediyor.

 

İşe eski belediye binasını yıkmakla başlayan Burhaniye Belediyesi ardından pazaryeri dükkânları ve gıda çarşısında bulunan dükkânlar yıkmakla devem etti. İlçenin birçok yerinde vatandaş toz ve çamurun içinden evlerine giderken kozak taşı ile taylı caddesinin sök yap mantığı ile yenilerken Burhaniye’nin ikin ana arteri olan Ali Çetinkaya Caddesinde başlattığı anlaşılmaz uygulama hem vatandaşa hem de esnafa zarar verdi. UEDAŞ’ın çalışma yapmasını beklemeden cadde üzerinde cepler yaparak, caddeyi daraltarak esnafın işlerinin % 50 düşmesine sebep oldu. Başlatılan bu çalışma UEDAŞ’ın çalışma yapacağından dolayı hazırlanan proje uygulaması durdurulmuş ve son iki gündür elektrik hatlarının geçeceği kaldırımlar sökülüyor. Caddeye yapılan cepler yolu daraltırken kaldırımlarında sökülmesi yayaların geçeceği yol bırakmaması sıkıntıların devamını sağlamaya devam ediyor. Yaz sezonuna gireceğimiz bu günlerde zamansız yapılan çalışmalara vatandaş tepki gösterirken bir an önce sorunların çözülmesini istediler.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.