" />
USD
3,6780
EURO
4,3432
ALTIN
151,1986

EDREMİT İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ŞEHİTLER İÇİN HAYIR

  10 Nisan Polis Haftası sebebiyle Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Mehmet Emin Ağa Camii’nde şehitler ve gaziler anısına hayır yapıldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da hayra katılarak duaların kabul olmasını diledi. Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 10 Nisan Polis Haftası sebebiyle şehitler ve gaziler anısına pilav hayrı düzenlenerek mevlid okutuldu.  Edremit Mehmet Emin […]

EDREMİT İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ŞEHİTLER İÇİN HAYIR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

10 Nisan Polis Haftası sebebiyle Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Mehmet Emin Ağa Camii’nde şehitler ve gaziler anısına hayır yapıldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da hayra katılarak duaların kabul olmasını diledi.

Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 10 Nisan Polis Haftası sebebiyle şehitler ve gaziler anısına pilav hayrı düzenlenerek mevlid okutuldu.  Edremit Mehmet Emin Ağa Camii’nde Cuma namazı sonrası yapılan hayırda katılan vatandaşlara pilav ve ayran ikram edildi. Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, “Bu acı günlerde birlik ve beraberliğimizin sağlanması amacıyla yaptığımız bu hayırda dualarımızın kabul olmasını diliyorum. Katılan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da hayra katılarak “Emniyet güçlerimizin hain saldırılar sonucu şehit düşmesinin yanı sıra artık mahallelerimizde sokaklarımızda aynı acıyı yaşar ve paylaşır olduk. Bu acıların bir an önce son bulması temennisiyle, polis teşkilatımız tarafından yapılan bu hayrın ve edilen duaların kabul olmasını diliyorum. Terörü ve teröre destek verenleri de bir kez daha lanetliyorum” dedi. Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan hayra Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Başkan Yardımcısı İlhan Yazar, Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Edremit İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Şahin Aydıncı, CHP İlçe Başkanı Yusuf Sel, AKP İlçe Başkanı Metin Örkçü, MHP İlçe Başkanı Mehmet Emin Karabulut, muhtarlar, emniyet mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.