EDREMİT SANAYİ ESNAFI TARAFINDAN HAYIR YAPILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT SANAYİ ESNAFI TARAFINDAN HAYIR YAPILDI

 

Edremit küçük Sanayi Sitesi esnafları tarafından düzenlenen hayır birlik ve beraberlik için dualarla gerçekleştirildi. 549. Sokak esnafları tarafından imece usulü ile yapılan hayra Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da katılarak hayrın kabul olmasını diledi.

 

Edremit ilçesinde Küçük Sanayi Sitesi esnafları arasında her yıl yapılan kaynaşma, bereket ve barış amacıyla düzenlenen hayır yemeği 549. Sokak’ta yapıldı. Yüzlerce kişiye pilav ve ayran ikram edildi. Her yıl yapılan hayra Sanayi esnafı “Birliğimizin, beraberliğimizin bereketimizin daim olması için hayır yaptık, dualar okuduk. Katılan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da hayır yemeğine katılarak, esnaflarla birlikte oldu. Hayırlarının kabul olmasını dileyen Başkan Saka, “Bu tür hayır yemekleri bizim toplum olarak en güzel birliktelik ve kaynaşma etkinliklerimizden birisi. Öncelikle bir araya gelerek böyle bir hayır yapmanızdan dolayı sizleri kutluyorum. Özellikle son günlerce acısını daha derinden hissettiğimiz terör olaylarının son bulması, bir daha şehit cenazeleri gelmemesi dileği ile düzenlenen hayrın kabul olmasını diliyorum. Hepinize kazasız, belasız, huzur ve güven içerisinde bol kazançlı çalışmalar diliyorum” dedi. Hayır yemeğine Başkan Saka’nın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Belediye Meclis Üyesi Coşkun Taşkın esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.