HAVRAN’DA 171. POLİS GÜNÜ KUTLANDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

HAVRAN’DA 171. POLİS GÜNÜ KUTLANDI

 

Havran’da Türk Polis Teşkilatı’nın 171. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle 19 Nisan 2016 Günü saat 10.45 te bir kutlama töreni yapıldı.

Fuat Soylu Meydanı Atatürk Anıtı önündeki törene Kaymakam Yasin Öztürk,İlçe Jandarma Garnizon Komutanı J.Üsteğmen Volkan Öz, Belediye Başkanı Emin Ersoy,İlçe Emniyet Müdürü İsmail Tur,Emniyet Personeli, Resmi daire amirleri,Siyasi parti temsilcileri,Dernek,oda ve kooperatif başkanları ve vatandaşlar katıldılar.

Tören Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizin manevi huzuruında 1 dakikalık saygı duruşuna müteakip İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.İlçe Emniyet Müdürü İsmail Tur ve iki polis eşliğinde Emniyet Müdürlüğü Çelengi’ni Atatürk Anıtı’na sundu.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Başkomiser ve Emniyet Amiri Hatice Solmaz yaptı.Törene katılanlara Polis Günü Kokartı takılırken Emniyet Personeli ve törene katılanlara emniyet personeli tarafından karanfil dağıtıldı.

Ayhan KURT

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.