" />
USD
3,7023
EURO
4,3549
ALTIN
151,8904

BURHANİYE ESNAFI AUTOMEKHANİKA FUARINDA

Burhaniye Esnaf Sanatlar Odası düzenlediği gezi ile esnaflarını teknolojik gelişmeler ile tanıştırmak için İstanbul Tuyap fuarına götürdü. Yeni teknoloji ürünlerini görmelerini ve bu konuda uzamalardan bilgi almalarını sağlamak ve esnafları böyle geziler ile kaynaşmasını mesleki bilgileri paylaşabilmeleri için İstanbul Tuyap Automekhanika fuarına götürdü. Esnaf Odası Başkanı Hasan Bayram” Esnaflarımızın mesleki konuları ile ilgili açılan fuarları […]

BURHANİYE ESNAFI AUTOMEKHANİKA FUARINDA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Esnaf Sanatlar Odası düzenlediği gezi ile esnaflarını teknolojik gelişmeler ile tanıştırmak için İstanbul Tuyap fuarına götürdü.

Yeni teknoloji ürünlerini görmelerini ve bu konuda uzamalardan bilgi almalarını sağlamak ve esnafları böyle geziler ile kaynaşmasını mesleki bilgileri paylaşabilmeleri için İstanbul Tuyap Automekhanika fuarına götürdü. Esnaf Odası Başkanı Hasan Bayram” Esnaflarımızın mesleki konuları ile ilgili açılan fuarları oda olarak yakından takip ediyoruz. Hafta sonu İstanbul Tuyap Fuar Merkezinde açılan Automekhanika fuarına gezi dünleyerek esnaflarımız bu fuara götürdük. Bundan böylede açılacak olan fuarlara ilgili meslek grubunda ki esnaflarımız götürmeye devam edeceğiz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.