BURHANİYE ESNAFI AUTOMEKHANİKA FUARINDA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BURHANİYE ESNAFI AUTOMEKHANİKA FUARINDA

Burhaniye Esnaf Sanatlar Odası düzenlediği gezi ile esnaflarını teknolojik gelişmeler ile tanıştırmak için İstanbul Tuyap fuarına götürdü.

Yeni teknoloji ürünlerini görmelerini ve bu konuda uzamalardan bilgi almalarını sağlamak ve esnafları böyle geziler ile kaynaşmasını mesleki bilgileri paylaşabilmeleri için İstanbul Tuyap Automekhanika fuarına götürdü. Esnaf Odası Başkanı Hasan Bayram” Esnaflarımızın mesleki konuları ile ilgili açılan fuarları oda olarak yakından takip ediyoruz. Hafta sonu İstanbul Tuyap Fuar Merkezinde açılan Automekhanika fuarına gezi dünleyerek esnaflarımız bu fuara götürdük. Bundan böylede açılacak olan fuarlara ilgili meslek grubunda ki esnaflarımız götürmeye devam edeceğiz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.