EDREMİT BELEDİYESİ’NDE GÖREV ALİ YILMAZ DİKER’DE..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDE GÖREV ALİ YILMAZ DİKER’DE..

 

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın şehir dışına çıkması nedeniyle yerine CHP’li Belediye Meclis Üyesi Ali Yılmaz Diker vekalet ediyor.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, şehir dışına çıkarken yerine Belediye Başkan Vekili olarak CHP’li Belediye Meclis Üyesi Ali Yılmaz Diker’i bıraktı. Edremit Belediye Başkan Vekili Ali Yılmaz Diker, “Başkanımızın şehir dışına çıkması nedeniyle kısa süreliğine de olsa halkımıza hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyorum. Belediye Başkanımız Kamil Saka’nın yokluğunu aratmadan hizmette devamlılığın esas olduğu anlayışı ile tüm iş ve işlemlerin sorunsuz olarak yerine getirilmesi için çalışacağım” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.