EDREMİT’TE DÖRT KOLDAN TEMİZLİK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE DÖRT KOLDAN TEMİZLİK

 

 

Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, ilkbahar mevsiminin gelmesi ile birlikte ilçe genelindeki çöp konteynerleri yıkanıp ilaçlanarak dezenfekte ediliyor.
Edremit Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından ilkbahar mevsiminin gelmesi ile birlikte şehrin dört bir yanında çalışmalar devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından hava sıcaklıklarının yükselmesi ile çöp konteyneri yıkama işlemleri sıklaştırıldı. Ekipler tarafından belirli aralıklarla ilçe genelinde ki çöp konteynerleri, özel yıkama kamyonu ile yıkanıp ilaçlanıyor. Dezenfekte edilen konteynerler parfüm sıkılarak kötü kokuların önüne geçiliyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri kentin temiz tutulması için ekiplerin 7 gün 24 saat görev başında olduğunu belirterek mevsim koşullarının normale dönmesi ile konteyner dezenfekte edilmesinin daha sık yapılmaya başlandığını söylediler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yerel yönetim olarak temizlik hizmetlerinin en asli görevlerinden birisi olduğunu belirterek “Kentin temiz tutulması ve çevre sağlığı konusunda hassas davranıyoruz. Temizlik işleri, park ve bahçeler başta olmak üzere ekiplerimiz ilçemizin farklı köşelerinde çalışmaya devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğümüz tarafından konteynerler kış döneminde ayda bir kez, yaz döneminde 15 günde bir kez olmak üzere yıkanıp ilaçlanmaya devam edecek” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.