" />
USD
3,6890
EURO
4,3438
ALTIN
151,5262

GÜRESPOR YARI FİNALDE MERSİN GELİŞİM’İ KONUK EDİYOR

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play-Off çeyrek finalinde Urla Gençlik’i eleyen Edremit Belediyesi Gürespor, Yarı Final ilk maçında Mersin Büyükşehir Belediyesi Gelişim’i kendi evinde konuk ediyor.   Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde normal sezonu ikinci sırada bitirerek play-off grubuna kalan Edremit Belediyesi Gürespor, yarı final mücadelesinde Mersin Büyükşehir Belediyesi Gelişim takımını sahasında konuk edecek. Çeyrek […]

GÜRESPOR YARI FİNALDE MERSİN GELİŞİM’İ KONUK EDİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play-Off çeyrek finalinde Urla Gençlik’i eleyen Edremit Belediyesi Gürespor, Yarı Final ilk maçında Mersin Büyükşehir Belediyesi Gelişim’i kendi evinde konuk ediyor.

 

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde normal sezonu ikinci sırada bitirerek play-off grubuna kalan Edremit Belediyesi Gürespor, yarı final mücadelesinde Mersin Büyükşehir Belediyesi Gelişim takımını sahasında konuk edecek. Çeyrek finalde Urla Gençlik’i her iki maçta da mağlup ederek yarı final ilk maçında Mersin ekibi karşısında dörtlü finallere kalabilmek için mücadele edecek. Üç maç üzerinden oynanacak olan yarı final mücadelesinde iki galibiyet alan taraf tur atlayacak. Antrenör Derya Rıza Zeren yönetiminde son hazırlıklarını yaparak maç saatini beklemeye başlayan Gürespor’da karşılaşma öncesinde eksik sporcu bulunmuyor. Antrenör Derya Rıza Zeren, engelleri tek tek aştıklarını belirterek “Oynadığımız her maç ayrı bir final olarak değerlendiriyoruz. Mersin Büyükşehir Belediyesi Gelişim karşısında tedbirli, oyun disiplini içerisinde kazanmak için mücadele edeceğiz. Her maçta olduğu gibi Mersin karşısında da taraftarlarımızı ve basketbol severleri salona bekliyoruz” dedi. Edremit Belediyesi Gürespor ile Mersin Büyükeşhir Belediyesi Gelişim arasında ki TKBL Play-Off Yarı Final birinci maçı 12 Nisan 2016 Salı günü Güre Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.