MİNİKLERDEN ANTRENMAN BASTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

MİNİKLERDEN ANTRENMAN BASTI

 

Burhaniye Özel Limon Gündüz Bakımevi öğrencileri olan minikler Sanayi Spor’un antrenmanını basarak ağabeyleriyle fotoğraf çekildiler.

 

Özel Limon Gündüz Bakımevi çocukların eğitim ve öğretimlerine verdiği önem kadar onlar için hazırladıkları sosyal projelerle de dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor. 8 Eylül Stadında antrenman yapan C.M Sanayi Sporlu futbolcuları izlemeye gelen minikler Teknik Direktör Atilla Özcan’ın çalışmaya ara vermesiyle birlikte futbolcu ağabeylerinin yanın koşarak bir süre onlar ile birlikte oynadılar. Çocukların ziyaretinden memnun olan Sanayi Spor Teknik Direktörü Atilla Özcan Başkan Nurşah Arkan ve Murat Iktu ve futbolcular minik taraftarları ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler. Fotoğraf çekildikten sonra yeşil sahayı ele geçiren minikler topların peşinde doyasıya koşarak stres attılar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.