" />
USD
3,7195
EURO
4,3694
ALTIN
153,2837

KUZEY EGE’NİN İLK ULUSLARARASI ZİNCİR OTELİ AÇILDI

ABD merkezli, dünyanın en büyük otel zinciri olan Wyndham Worldwıde grubunun en yaygın ve saygın bir markası olan Ramada Resort – Kazdağları & Thermal Otel, 1 Nisan’da hizmete açıldı.     Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öngen  Ramada Resort – Kazdağları & Thermal  hakkında şunları söyledi “Wyndham, toplam 72 ülkede 7800 otel ile  dünya konaklama sektöründe […]

KUZEY EGE’NİN İLK ULUSLARARASI ZİNCİR OTELİ AÇILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

ABD merkezli, dünyanın en büyük otel zinciri olan Wyndham Worldwıde grubunun en yaygın ve saygın bir markası olan Ramada Resort – Kazdağları & Thermal Otel, 1 Nisan’da hizmete açıldı.

 

 

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öngen  Ramada Resort – Kazdağları & Thermal  hakkında şunları söyledi “Wyndham, toplam 72 ülkede 7800 otel ile  dünya konaklama sektöründe saygın bir lider olma özelliğini devam ettiriyor.RAMADA Resort – Kazdağları & Thermal  Otel ise Wyndham grubu ile imzalanan franchise anlaşması çerçevesinde, Öngen Turizm Ticaret Limited Şirketi tarafından inşa edilen ve işletilen,  tüm Kuzey Ege Bölgesinin, Balıkesir ve Çanakkale illerimizin ilk ve tek yabancı zincir tesisidir. Yine otelimiz, RAMADA’nın dünyadaki  ilk termal markasıdır.RAMADA Resort Kazdağları & Thermal Otel ,  Dağ – Deniz – Termal’den oluşan üç turizm ürününün   “BİR ARADA”   bulunduğu,  dünyadaki tek noktada  ( Güre’de )  bulunuyor.  Bir yabancı zincir markasının, geldiği bölgenin pozitif algısında , o bölgenin sektörel ve bölgesel tanıtımında artı değer katacağı hepimizin malumudur.      Bu gerçeğin bilinci ile hedefimiz,tüm çabamızla bu önemli destinasyon  markasını  dünyaya  tanıtmak  olacaktır. Nitekim, çok yakında, 72 ülkede Kazdağları ve Güre isimleri , dünyanın en büyük turizm portallarında dönmeye başlayacak. Normal piyasa koşullarında böyle bir tanıtımın nasıl büyük tutarlara malolacağını kestirmek zor olmasa gerek. Biz, bölgemizin böylesine etkin tanıtımını yapabilmiş olmaktan son derece gurur ve mutluluk duyuyoruz. Otelimiz, 10.000 m2. Kapalı ve 18.500 m2. Açık alanda hizmet veren, 100 tanesi standart de lux, 19 adet family süit ve iki adet jakuzili exutive süit (kral dairesi) olmak üzere toplamda 400 kişi konaklama kapasitesine sahip,             beş yıldızlı bir turizm tesisidir. Ayrıca,  odalarımızın yarısında termal su ve küvet mevcuttur. Tesis, teknolojinin en son yenilikleri ile donatılmıştır. Toplam 3.000 m2. büyüklüğünde, hamam ve saunalar dahil bütün  birimleri manzaraya hakim  TARÇIN TERMAL SPA’mız, otel misafirlerine olduğu gibi, bölgemizde seçkin hemşehrilerimize de üyelik konsepti ile hizmet verecek. Tüm teknik donanımlara sahip 500 kişilik konferans salonu,farklı büyüklüklerde üç tane, tümü manzaraya hakim,  toplam dört adet toplantı salonları ile RAMADA Kazdağları &Thermal,  bölgemizde, gerçek bir  kongre oteli açığını kapatma  hedefini taşıyor.  Otelimiz, gerek mimarisi gerekse son derece üst düzeydeki teknik özellikleri, olanakları ve dekorasyonu ile, bölgemizdeki  lüks ve kaliteli tesis boşluğunu doldurma iddiası ve gerçeği ile hizmete başlamıştır.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.