" />
USD
3,7188
EURO
4,3697
ALTIN
153,2579

75.YIL ORTAOKULU KERMESİ

  Edremit 75.Yıl Ortaokulu veli, okul aile birliği ve öğrencileri Kermes düzenledi. Okul yararına düzenlenen kermeste ev yapımı gıdalar satışa sunuldu.   Okul Müdürü Cantürk Akbaba; “amaçlarının hem okul ihtiyaçlarına katkıda bulunmak, öğrenci, öğretmen ve okul aile birliğini olarak bir aile olmak. Aynı amaç doğrultusunda birlikte hareket etmek istedik. Okulumuzun ihtiyaçlarına katkı amacıyla bu kermesi […]

75.YIL ORTAOKULU KERMESİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit 75.Yıl Ortaokulu veli, okul aile birliği ve öğrencileri Kermes düzenledi. Okul yararına düzenlenen kermeste ev yapımı gıdalar satışa sunuldu.

 

Okul Müdürü Cantürk Akbaba; “amaçlarının hem okul ihtiyaçlarına katkıda bulunmak, öğrenci, öğretmen ve okul aile birliğini olarak bir aile olmak. Aynı amaç doğrultusunda birlikte hareket etmek istedik. Okulumuzun ihtiyaçlarına katkı amacıyla bu kermesi yaptık. Okulumuzda eğitim ve öğretimin yanında sportif, sosyal, kültürel ve folklorik etkinlikler yapılmaktadır. Bu kermesimize katkı sunan başta okul aile birliği Başkanımız Arzu Ferihan Örkün başta olmak üzere bütün velilerimize, Okul Aile Birliği Üyelerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Okul Aile Birliği Başkanı Arzu Ferihan Örkün de; “kermese katkıda bulunan velilere, emeği geçen tüm dostlarımıza ve küçükte olsa kermesimizden bir şeyler alan bütün Edremit halkına teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.