75.YIL ORTAOKULU KERMESİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

75.YIL ORTAOKULU KERMESİ

 

Edremit 75.Yıl Ortaokulu veli, okul aile birliği ve öğrencileri Kermes düzenledi. Okul yararına düzenlenen kermeste ev yapımı gıdalar satışa sunuldu.

 

Okul Müdürü Cantürk Akbaba; “amaçlarının hem okul ihtiyaçlarına katkıda bulunmak, öğrenci, öğretmen ve okul aile birliğini olarak bir aile olmak. Aynı amaç doğrultusunda birlikte hareket etmek istedik. Okulumuzun ihtiyaçlarına katkı amacıyla bu kermesi yaptık. Okulumuzda eğitim ve öğretimin yanında sportif, sosyal, kültürel ve folklorik etkinlikler yapılmaktadır. Bu kermesimize katkı sunan başta okul aile birliği Başkanımız Arzu Ferihan Örkün başta olmak üzere bütün velilerimize, Okul Aile Birliği Üyelerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Okul Aile Birliği Başkanı Arzu Ferihan Örkün de; “kermese katkıda bulunan velilere, emeği geçen tüm dostlarımıza ve küçükte olsa kermesimizden bir şeyler alan bütün Edremit halkına teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.